[WIND] Higurashi no Naku Koro ni [Odcinki 01 - 26][2006][TVrip][XVID][JPN/sub ENG][Elya] torrent

 
[WIND] Higurashi no Naku Koro ni [Odcinki 01 - 26][2006][TVrip][XVID][JPN/sub ENG][Elya] torrent


Pozycję wystawił:
Elya
Dodano:14.01.2010
Kategoria:Anime
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

[WIND] Higurashi no Naku Koro ni [Odcinki 01 -
26][2006][TVrip][XVID][JPN/sub ENG][Elya] torrent

[Horror, Kryminał]


Rodzaj produkcji: TV
Rok wydania: 2006
Tytuły powiązane:
Higurashi no Naku Koro ni Gaiden Nekogoroshi-hen
Higurashi no Naku Koro ni Kai
Higurashi no Naku Koro ni Live Action
Higurashi no Naku Koro ni Rei

W 2006 roku Higurashi no Naku Koro ni (jap. ひぐらしのなく頃に, Higurashi no Naku Koro ni?) był produkowany przez japońskie studio Studio Deen i był reżyserowany przez Chiaki Kona. Seria składa się z dwudziestu sześciu odcinków, które były nadawane od 4 kwietnia do 26 września przez wiele japońskich stacji telewizyjnych ja na przykład Chiba TV, Kansai TV, oraz Tokai TV. Seria jest podzielona na sześć rozdziałów. Pierwszy jest Onikakushi-hen, który trwał od pierwszego do czwartego odcinka, później jest Watanagashi-hen trwający od piątego do ósmego, a potem Tatarigoroshi-hen od dziewiątego do trzynastego. Następny jest Himatsubushi-hen trwający od czternastego do piętnastego. Ostatnie dwa rozdziały to Meakashi-hen, który trwał pomiędzy szesnastego do dwudziestego pierwszego oraz Tsumihoroboshi-hen pomiędzy dwudziestego drugiego do dwudziestego szóstego.

Kontynuacją pierwszej serii jest Higurashi no Naku Koro ni Kai (jap. ひぐらしのなく頃に解, Higurashi no Naku Koro ni Kai?), produkowany przez te same studio. Składa się z dwudziestu czterech odcinków. Seria była emitowana w Japonii od 6 lipca do 17 grudnia na kilkunastu stacji telewizyjnych, jak na przykład Sun TV, TV Kanagawa, lub TV Saitama. Jest podzielona na trzy rozdziały odpowiedzi. Pierwszym jest, stworzony na potrzebę anime, Yakusamashi-hen, która jest prologiem do dwóch następnych: Minagoroshi-hen oraz Matsuribayashi-hen. W Kioto w Japonii, 18 września 2007 roku, szesnastoletnia dziewczyna zabiła swojego ojca siekierą. Scena pochodząca z Kai, a sposób zamordowania mężczyzny był bardzo podobny. Z związku z czym Tokai TV wstrzymało emisję dwunastego odcinka, a zamiast tego został wyemitowany program kulinarny.

W 2009 roku, trzeci sezon, Higurashi no Naku Koro ni Rei, aktualnie tworzony, jest podzielony na trzy rozdziały: Hajisarashi-hen, Saikoroshi-hen oraz Hirukowashi-hen.
Źródło: http://wikipedia.org


Język: Japoński
Napisy: Angielskie

Wersja:
[WIND] Higurashi no Naku Koro ni 01 - 26 avi 170MB - 1ep 4,5GB - 26ep

Napisy PL:
http://animesub.info

Trailer
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Windows 7 PlusPatch v8 Final (ENG)    Protokół Windsorski - Windsor Protocol *1996* [TVRip RMVB] [Lektor PL]    Kingdom of the Wind (25-28 of 36) Ental [ALIEN][isohunt][Korean]    Acer 5220 sterowniki dla Windows XP KOMPLET

Windows 7 PlusPatch v8 Final  (ENG)

Protokół Windsorski - Windsor Protocol *1996* [TVRip.RMVB] [Lektor PL]

Kingdom of the Wind (25-28 of 36) Ental [ALIEN][isohunt][Korean]

Acer 5220 sterowniki dla Windows XP KOMPLET
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl