PES 2010 (Demo) PC Eng . iso torrent

 
PES 2010 (Demo)  PC  Eng . iso torrent


Pozycję wystawił:
Pietri
Dodano:17.09.2009
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:910.84 MB
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

PES 2010 (Demo) PC Eng . iso torrent

[Piłka Nożna]


producent: Konami
wydawca: Konami

kategoria: sportowe / piłka nożna

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran
wymagania wiekowe: brak ograniczeń


Kolejna odsłona cyklu gier sportowych poświęconych piłce nożnej. W porównaniu z poprzednią edycją w 2010 wprowadzonych zostało kilka ulepszeń, przede wszystkim poprawiono AI.

Pro Evolution Soccer 2010 jest kolejną odsłoną popularnej serii symulatorów piłki nożnej. Twórcy gry, należące do firmy Konami tokijskie studio deweloperskie, wprowadzili wiele zmian w stosunku do poprzedniej edycji PES-a, a wiele z nich powstało na życzenie fanów cyklu.

PES 2010 stawia przede wszystkim na jak największy realizm, dlatego też wymaga od graczy nie tylko dużej zręczności i błyskawicznego refleksu, ale także podejścia strategicznego i dobrego wyczucia sytuacji. Tym razem komputerowi przeciwnicy radzą sobie na boisku znacznie lepiej niż w poprzednich częściach – szybciej reagują na zmieniającą się sytuację, są też bardziej zgrani i częściej ze sobą współpracują. Ponadto każdy z zawodników ma swoje mocne i słabe strony, które pozostali uczestnicy gry biorą pod uwagę przy planowaniu swoich akcji. Tak więc koledzy z zespołu postarają się stworzyć dogodną sytuację dla swojego piłkarza, natomiast przeciwnicy spróbują im w tym przeszkodzić i wykorzystać słabe strony sportowca. Także AI sędziów zostało nieco poprawione. Od teraz lepiej korzystają oni z tzw. przywileju korzyści, a także nagradzają kartkami za wyjątkowo agresywne odbiory piłki.

Taktyki ustalamy przed każdym meczem. Możemy grać zgodnie z preferencjami prowadzonego klubu lub według własnych upodobań.

Wśród dostępnych trybów rozgrywki największym modyfikacjom uległ multiplayer oraz Master League, w którym rozbudowane zostały możliwości menadżerskie. W grze pojawiają się licencjonowani zawodnicy i drużyny. Fanów piłki nożnej zainteresuje zapewne też fakt, iż firma Konami nabyła prawa do Ligi Europejskiej (wcześniej Puchar UEFA). Dodatkowo statystyki piłkarzy i składy drużyn są aktualizowane za pomocą poprawek, które użytkownik ściąga z poziomu gry, albo bezpośrednio ze strony producenta.

W PES 2010 Nie obyło się także bez licznych ulepszeń strony wizualnej - poprawie uległ zarówno wygląd piłkarzy jak i samego stadionu. Aby zachowanie zawodników było jeszcze bardziej naturalne twórcy przygotowali wiele zupełnie nowych animacji oraz znacznie poprawili niektóre już istniejące, na przykład drybling, atak, zwody. Ponadto zmienili też zachowanie publiczności – teraz widzowie bardziej spontanicznie reagują na sytuację na boisku, dzięki czemu gra lepiej oddaje klimat panujący podczas prawdziwych spotkań.

Poniżej prezentujemy zalecane wymagania sprzętowe nowego PES-a.

1. Procesor: Intel Core 2 Duo T5870 2,0GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
2. Karta graficzna: NVIDIA Geforce 7900 GT / ATI Radeon HD 2400 Series
3. RAM: 2 GB
4. Miejsce na twardym dysku: 8 GB
5. DirectX: 9
W Demie będziemy mogli zagrać tylko dwoma klubami :

* Liverpool FC
* FC Barcelona

oraz aż czterema drużynami narodowymi:

* Hiszpania
* Włochy
* Francja
* Niemcy

Pełna wersja gry na platformy: PC-DVD, Xbox 360, PS3 zostanie dopuszczona do sprzedaży dopiero 23 października 2009 roku.
Trailer
Screeny
pes_2010_demo__pc__eng___isopes_2010_demo__pc__eng___isopes_2010_demo__pc__eng___isopes_2010_demo__pc__eng___iso
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Burza / The Tempest [2011] [DVDRip XviD-G94K][Lektor PL][JB/1LINK][[coolraper]    Sleep - Dopesmoker (2003) [FLAC]    Poland commentary patch For PES 2009[polskie komentarze w pro evolution soccer 2009]    50 Amazing Cityscapes Wallpapers [1920 x 1200] [Set 4][ jpg]

Burza / The Tempest  [2011] [DVDRip.XviD-G94K][Lektor PL][JB/1LINK][[coolraper]

Sleep - Dopesmoker (2003) [FLAC]

Poland commentary patch For PES 2009[polskie komentarze w pro evolution soccer 2009]

50 Amazing Cityscapes Wallpapers [1920 x 1200] [Set 4][.jpg]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl