Korolec-Bujakowska Halina - Mój chłopiec, motor i ja [Audiobook PL] [mp3256kbps] torrent

 
Korolec-Bujakowska Halina - Mój chłopiec, motor i ja [Audiobook PL] [mp3256kbps]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:23.06.2022
Kategoria:Książki
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Korolec-Bujakowska Halina - Mój chłopiec, motor i ja [Audiobook
PL] [mp3256kbps] torrent


Ten torrent pobieraj przez https://rebrand.ly/suprer_nitro ( https://rebrand.ly/suprer_nitro ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Halina Korolec-Bujakowska - Mój chłopiec, motor i ja

Wersja językowa: PL
Kategoria: Literatura faktu
Czyta: Kamila Kuboth-Schuchardt

Czas trwania: 11 godzin 51 minut
Bitrate: 256 kbps

Wielkość paczki: 1.7GB
Rodzaj kompresji: Rar
Zawartość uploadu: Mp3

Opis

Niezwykła wyprawa, oryginalna podróż poślubna, wspaniała historia dwojga ludzi, którzy w 1934 roku wyruszyli do Szanghaju.
Jak, czym, dlaczego zdecydowali się na jazdę motorem? O tym wszystkim, jak również o samym przebiegu trwającej rok i siedem miesięcy podróży napisała ówczesna panna młoda: Halina Korolec-Bujakowska. Wraz ze Stanisławem, swoim świeżo poślubionym mężem udała się do Azji, każdą wolną chwilę poświęcając na zapisywanie tego, co spotkało ich w drodze.
Mój chłopiec, motor i ja? to wspaniała kronika zmagań z przeciwnościami, pokonywaniu kolejnych kilometrów, ale także własnych słabości, zmęczenia, obiektywnych trudności, które muszą się pojawić, gdy jedziemy przez obce kraje.

Download

http://mid.images.nitro.to/nitro.to_korolec-bujakowska_halina_-_moj_chlopiec-_motor_i_ja_audiobook_pl_mp3256kbps_rar_fiona9.mid_2921__18406004.jpeg
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl