Corel Painter 2023 v23.0.0.244 - 64bit [ENG] [Crack] [azjatycki] torrent

 
Corel Painter 2023 v23.0.0.244 - 64bit [ENG] [Crack] [azjatycki] torrent


Pozycję wystawił:
azjatycki
Dodano:22.06.2022
Kategoria:Windows
Rozmiar:799.30 MB
Seedów:1
Peerów:1
Pobrań:0

Corel Painter 2023 v23.0.0.244 - 64bit [ENG] [Crack] [azjatycki] torrent

[Graficzne]


Multilanguage.

Corel Painter to najpotężniejszy i najbogatszy w funkcje program do cyfrowego malowania, który wciąż rewolucjonizuje sztukę. Niezależnie od tego, czy jesteś uznanym artystą cyfrowym, czy dopiero zaczynasz uczyć się nowych sposobów malowania, Painter ma kompletny zestaw profesjonalnych narzędzi, które pomogą Ci niezwykle szybko tworzyć nowe arcydzieła. Innowacyjne funkcje, takie jak gruba farba, pędzle tekstur 2,5D i synteza tekstur zapewniają bezprecedensowy realizm i po raz kolejny pokazują, dlaczego Painter jest punktem odniesienia dla innych programów do malowania cyfrowego.

Funkcje, które upraszczają i przyspieszają proces twórczy, to kolejny powód, dla którego Corel Painter jest podstawowym narzędziem w większości dziedzin artystycznych. Społeczność użytkowników jest aktywnie zaangażowana w rozwój programu, wyrażając konstruktywną krytykę oraz dzieląc się swoją pracą, narzędziami i metodami. Te pomysły i sugestie są głównym źródłem innowacji w procesach twórczych.

Możliwości:
- Gruba farba. Wybieraj spośród wielu narzędzi do mieszania, rozmycia, mieszania i skrobania, malowania wypukłego i szpachli, aby stworzyć najbardziej realistyczny rysunek. Naciskaj, przechylaj i skręcaj za pomocą pędzli z włosia i uzyskaj niesamowicie organiczne pociągnięcia pędzlem za pomocą noży paletowych.
- Pędzle do tekstur 2,5D. Maluj za pomocą niesamowitych pędzli teksturowych 2,5D, które usuwają farbę z płótna. Zaimportuj obraz 2D modelu 3D i mieszając z oryginałem, maluj gęste łuski, dziury lub struktury sferoidalne. Lub maluj bezpośrednio na płótnie, aby dodać uroku swojej pracy. Na koniec dostosuj oświetlenie otoczenia obrazu, aby Twoje płótno świeciło.
- Synteza tekstury. Zapomnij o czasochłonnej pracy z teksturami - błyskawicznie twórz jasne i niepowtarzalne elementy z małych próbek. Wybierz obszar tekstury i odtwórz go w większej skali, zachowując wszystkie elementy wizualne oryginału. Podczas syntezy właściwości selekcji są losowo określane, aby stworzyć nowy szablon lub kompozycję na podstawie wybranych parametrów.
- Możliwości klonowania. Z łatwością twórz kolaże i edytuj zdjęcia. Twórz źródła klonów lub importuj i dostosowuj ich rozmiar i kształt w podróży. Eksperymentuj z przezroczystymi źródłami klonowania, które harmonijnie wtapiają się w Twoją kompozycję.
- Ulepszona funkcja! Krople i technologia płynów. Ukochane przez artystów pędzle z technologią aplikacji kroplowej lub płynnej stały się jeszcze bardziej wszechstronne. Nakładaj pociągnięcia zwykłym pędzlem Sargent na pustą warstwę, łącząc rysunek z głównymi pociągnięciami. Ponadto istnieje wiele zupełnie nowych pędzli Natural-Media®, które zainspirują Cię do niesamowitych kreacji.
- Pędzel zaznaczenia. Skorzystaj z nowego narzędzia Pędzel zaznaczania, które umożliwia tworzenie unikalnych kształtów pędzla w celu szybkiego i dokładnego zaznaczania lub usuwania elementów z zaznaczenia. Po wybraniu i skonfigurowaniu idealnego kształtu pędzla zachowaj go do późniejszego użycia.
- Wypełnienie teksturą. Natychmiast wypełnij swoje płótno przyciągającymi wzrok teksturami. Bez względu na to, jakiej funkcji używasz, puszki z farbą czy nowego menu Efektu wypełnienia, wszystkie tekstury z Twojej biblioteki są gotowe do natychmiastowego przeniesienia na płótno.
- Losowa rotacja ziarna. Wybierz swój ulubiony pędzel zbożowy, a następnie włącz nowy tryb, a Painter będzie płynnie obracał ziarno przy każdym pociągnięciu, nadając Twojemu dziełu bardziej naturalny i organiczny wygląd.
- Dodatkowe funkcje. Odkryj nową bibliotekę pędzli Natural-Media, w której możesz łatwo znaleźć pędzle naśladujące tradycyjne materiały. Zajrzyj do biblioteki tekstur i poeksperymentuj z jej zaktualizowaną zawartością, aby Twoje rysunki były bardziej realistyczne. Czy chcesz wypróbować nowe funkcje programu Painter? Po prostu wpisz „” w polu wyszukiwania biblioteki pędzli, a wszystkie nowe pędzle otworzą się przed Tobą.

Profile artystów:
- Sztuka koncepcyjna. Program Corel Painter oferuje artystom koncepcyjnym rozbudowany i zróżnicowany zestaw funkcji na każdym etapie ich procesu twórczego. Możliwość dodania elementu losowości do opcji pędzla daje artystom koncepcyjnym pełną swobodę twórczą podczas malowania za pomocą narzędzi naśladujących tradycyjne. Po ukończeniu głównego rysunku program Corel Painter 2020 pomoże Ci szybko dopracować najdrobniejsze szczegóły każdego elementu koncepcyjnego.
- Ilustracje. Ilustratorzy uwielbiają program Corel Painter za szeroką gamę zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają pracę z precyzją, szybkością i pewnością. Corel Painter pomaga profesjonalistom, którzy tworzą postać lub ilustrację, projekt opakowania lub obraz reklamowy, ożywić wizję i stworzyć pełną historię. Jest idealny do wizualizacji i wyrażania pomysłów - od pierwszych szkiców po końcowe rysunki. Żaden inny program nie umożliwia tak płynnego przejścia od tradycyjnych metod do cyfrowego świata sztuki, jak Corel Painter. Niezależnie od tego, z którego narzędzia korzystali wcześniej profesjonaliści, narzędzie to pozwala tworzyć obrazy w ten sam sposób, tylko szybciej.
- Manga i komiksy. Szeroka gama narzędzi do szkicowania, malowania i malowania sprawia, że ​​Corel Painter to najlepszy program dla artystów manga i komiksów, którzy chcą stworzyć niepowtarzalny styl. Artyści ci używają do pracy tradycyjnych technik, a program Corel Painter doskonale nadaje się do modelowania większości technik malarskich, od akwareli po olej i tusz. Program Corel Painter oferuje narzędzia potrzebne do tworzenia czystych, twardych linii, żywych efektów i miękkich cieni. Artyści ci często pracują w napiętych terminach i wiedzą, że mogą liczyć na wszechstronny zestaw narzędzi do kompozycji i symetrii, a także intuicyjne funkcje zarządzania kolorami. Żadne inne narzędzie na rynku nie oferuje tak ogromnej możliwości tworzenia koncepcji i ożywiania ich w tak żywych kolorach.
- Obraz. Program Corel Painter 2020 umożliwia przejście od sztuki tradycyjnej do cyfrowej w najbardziej naturalny sposób. Malarze mogą z łatwością łączyć klasyczne techniki artystyczne i znane techniki z zaawansowanymi technologiami Natural-Media, aby tworzyć arcydzieła sztuki cyfrowej, które wyglądają tak imponująco, jak na prawdziwym płótnie. Program Corel Painter 2020 pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu dzięki możliwości cofania błędów, które są dostępne tylko w cyfrowym studiu artystycznym. Co więcej, artyści nie muszą martwić się toksycznymi oparami ani wydawać pieniędzy na drogie narzędzia malarskie.
- Praca ze zdjęciami. Dzięki potężnym narzędziom do automatycznego malowania i klonowania oraz unikalnym funkcjom malowania dostępnym tylko w programie Corel Painter 2020 artyści fotograficy mogą uchwycić najlepsze momenty i łatwo przekonwertować je na cyfrowe dzieła sztuki. Mają wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko stworzyć niesamowite pamiątki i arcydzieła fotograficzne.
- Uczniowie i nauczyciele. Corel Painter jest niezbędnym atutem dla początkujących artystów i niezbędnym składnikiem kursów szkoleniowych z zakresu sztuk wizualnych. Zawiera narzędzia cyfrowe, które symulują odpowiedniki w świecie rzeczywistym, a także funkcje perspektywy i kompozycji, które upraszczają niektóre z podstawowych zasad artystycznych. Program Corel Painter oferuje uczniom naturalny sposób odkrywania tradycyjnych technik artystycznych w środowisku, które pozwala im eksperymentować bez granic — bez kosztów i złożoności tradycyjnych mediów malarskich.

Obsługiwane języki: angielski, niemiecki, francuski, japoński, chiński (tradycyjny)

--------------

[ENG]

Corel Painter is the ultimate digital art and drawing studio that provides advanced digital art style, interactive gradients, and realistic brushes. In Painter, you will be easily to create new images, and alter existing images with dripping watercolors, thick oils, and many other texture-filled strokes. As we have seen, Corel Painter is known for its realistic brushes, multitude of rich textures, fabulous special effects, cloning capabilities, and customizable features. It takes you far beyond what is possible in a traditional art environment, and provides many ways to develop your artistic ideas.

Corel Painter lets you draw and apply illustrations, manga, concept, art, and art photos with specific tools for each style. Expand your artistic capabilities with the world’s most powerful and realistic digital media, and produce professional results with ease. It supports various file formats, such as JPEG, PNG, BMP, TGA, RIFF, TIFF, PSD, and more.

Key features:
- Advanced blurs analog and digital
- Craft your art natural transition
- Create outstanding art with ease
- Flexible and productive brushes
- Perfect symmetry and perspective
- Supports popular hardware and software
- And so much more.

What's New in Corel Painter 2023: https://www.painterartist.com/en/product/painter/?hp=mod-corel#whats-new

--------------

strona producenta:
http://www.corel.com/
https://www.painterartist.com/
Wymagania systemowe:
- Windows 11 lub Windows 10 (64-bitowy) z najnowszymi aktualizacjami
- 64-bitowy procesor wielordzeniowy Intel lub AMD z SSSE3 (lub nowszy)
- 4 rdzenie fizyczne/8 rdzeni logicznych lub więcej (zalecane)
- Obsługa zestawu instrukcji AVX2 (zalecane)
- Nowoczesny procesor graficzny zgodny z OpenCL (w wersji 1.2 lub nowszej) (zalecane)
- 8 GB pamięci RAM
- 16 GB RAM lub więcej (zalecane)
- 3,6 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji*
- Dysk SSD (zalecany)
- 1280 x 800 @ 100% (lub wyższa) rozdzielczość ekranu
- 1920 x 1200 @ 150% (lub więcej) (zalecane)

--------------

WAŻNE:
Przed instalacją edytuj w notatniku plik "hosts" dodając linijki:

127.0.0.1 ipm.corel.com
127.0.0.1 origin-mc.corel.com
127.0.0.1 iws.corel.com
127.0.0.1 compute-1.amazonaws.com
127.0.0.1 dev1.ipm.corel.public.corel.net
127.0.0.1 mc.corel.com
127.0.0.1 www.corelstore.com
127.0.0.1 ipp.corel.com

Domyślna ścieżka do pliku "hosts": C:/Windows/System32/drivers/etc/

LUB

Przed instalacją odłącz internet, zainstaluj program, uruchom program, następnie KONIECZNIE zablokuj program w firewall, włącz internet.

--------------

- otwórz folder Corel Painter 2023, uruchom plik Setup.exe
- podczas instalacji pozostaw zaznaczone "I do not have a serial number and want to try the product"
- kliknij na Next, dokończ instalację (na końcu instalacji pojawi się okienko z warunkami umowy licencyjnej, przesuń po prawej stronie okienka suwak na sam dół tak jak byś czytał całą treść licencji, wtedy podświetli się button "Agree", kliknij na niego)
- pojawi się okno z danymi do konta, zamknij je (kliknij na "X" w prawym górnym rogu okna, następnie kliknij na "YES")
- skopiuj i zastąp "PainterCore64.dll" z folderu Crack do następującej ścieżki:
- C:/Program Files/Corel/Painter 2023/
- skopiuj i zastąp "PASMUTILITY.dll" z folderu Crack na następującą ścieżkę:
- C:/Program Files/Corel/PASMUTility/v1/
- uruchom program

--------------

Win 10 64bit - screen po instalacji:
http://i.ibb.co/wdVwfW5/1.png
http://i.ibb.co/hW6yB62/2.png
http://i.ibb.co/XzdHk1v/3.png
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
CorelCAD 2023 v2022 0 Build 22 0 1 1151 - 64bit [PL] [Crack] [azjatycki]    CorelDRAW Technical Suite 2021 v23 5 0 506 Corporate - 64bit [PL] [Keygen X-Force] [azjatycki]    Corel Painter 2022 v22 0 1 171 - 64bit [ENG] [Keygen XFORCE] [+Update Patch] [azjatycki]    CorelDRAW Graphics Suite 2021 5 v23 5 0 506 (x64) + Fix

CorelCAD 2023 v2022.0 Build 22.0.1.1151 - 64bit [PL] [Crack] [azjatycki]

CorelDRAW Technical Suite 2021 v23.5.0.506 Corporate - 64bit [PL] [Keygen X-Force] [azjatycki]

Corel Painter 2022 v22.0.1.171 - 64bit [ENG] [Keygen XFORCE] [+Update Patch] [azjatycki]

CorelDRAW Graphics Suite 2021.5 v23.5.0.506 (x64) + Fix
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl