Frances Gies, Joseph Gies - Przeżyj miłość w średniowieczu [2022] [PL] torrent

 
Frances Gies, Joseph Gies - Przeżyj miłość w średniowieczu [2022] [PL]   torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:11.05.2022
Kategoria:Książki
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Frances Gies, Joseph Gies - Przeżyj miłość w średniowieczu
[2022] [PL] torrent


Ten torrent pobieraj przez https://rebrand.ly/suprer_nitro ( https://rebrand.ly/suprer_nitro ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Frances Gies, Joseph Gies - Przeżyj miłość w średniowieczu

Info

Wielkość: 18.xx MB
Gatunek: historia
Rodzaj Kompresji: rar
Zawartość: Pdf.Epub.Azw3.Mobi
Wersja językowa: [PL]
Rok wydania: 2022

Opis

Wciągająca, pełna wiedzy i ciekawostek kronika średniowiecznego małżeństwa pióra bestsellerowych autorów i znawców epoki.

Frances i Joseph Giesowie opowiadają barwną historię jednej z najważniejszych instytucji społecznych w historii ludzkości - małżeństwa i rodziny. Opisują, jak rzymskie i barbarzyńskie obrzędy połączyły się pod wpływem chrześcijaństwa, tworząc nowe koncepcje, zwyczaje, prawa i praktyki. Ślady wielu z nich znajdziemy we współczesności.

Czy przyszłą żonę można było po prostu porwać Kiedy monogamia stała się normą Czy kobieta mogła zażyczyć sobie rozwodu? Jak wyglądała ceremonia ślubna i czy noc poślubna była romantyczna?

Giesowie śledzą rozwój małżeństwa i rodziny od średniowiecza do wczesnej epoki nowożytnej. "Przeżyj miłość w średniowieczu" to lektura obowiązkowa nie tylko dla miłośników historii.

[Znak Horyzont, 2022]

Note:

Jeżeli ktoś pobiera od niego (pip9) to co wrzucałem, może się liczyć z tym że mogą być nie kompletne, wszystko zależy od tego kiedy i skąd pobrał ode mnie żeby zdublować...

..........

https://i.imgur.com/rwXmmaK.jpg
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Frances Ha (2012) [1080p WEB x264-THISLIKE] [Lektor PL]    Frances Ha (2012) [720p WEB x264-THISLIKE] [Lektor PL]    Frances Mayes - Pod Słońcem Toskanii [audiobook PL]    Francesca Cavallo, Elena Favilli - cykl Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek tom 1-2 [audiobook PL]

Frances Ha (2012) [1080p.WEB.x264-THISLIKE] [Lektor PL]

Frances Ha (2012) [720p.WEB.x264-THISLIKE] [Lektor PL]

Frances Mayes - Pod Słońcem Toskanii [audiobook PL]

Francesca Cavallo, Elena Favilli - cykl Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek tom 1-2 [audiobook PL]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl