Windows Vista Home Premium 64Bit [PL] torrent

 
Windows Vista Home Premium 64Bit [PL] torrent


Pozycję wystawił:
aladyn1111
Dodano:11.05.2008
Kategoria:Windows
Rozmiar:4.38 GB
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Windows Vista Home Premium 64Bit [PL] torrent

[inne]


64-bitowe wydania systemu Windows Vista

64-bitowe wydania systemu Windows Vista — dostępne dla wszystkich edycji tego systemu z wyjątkiem wersji Starter — zapewniają najwyższą wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo, oferując użytkownikom dostęp do najnowszej generacji unowocześnień w dziedzinie komputerów.

64-bitowe wydania systemu Windows Vista przeznaczone są dla użytkowników intensywnie wykorzystujących komputery i mających duże potrzeby w zakresie wydajności, którzy posiadają ponadto systemy z procesorami 64-bitowymi. Wydania te pozwalają zintegrować nowatorskie rozwiązania systemu Windows Vista z najnowszym sprzętem komputerowym, dzięki czemu oferują dostęp do ogromnych zasobów pamięci, silniejsze zabezpieczenia i całkowicie nowy poziom niezawodności. Funkcje zabezpieczeń, takie jak zapobieganie wykonywaniu danych (DEP) oraz PatchGuard firmy Microsoft zapewniają dodatkową warstwę zabezpieczającą przed zagrożeniami, podczas gdy zwiększone możliwości obsługi pamięci pozwalają podnieść wydajność aplikacji o dużym zapotrzebowaniu na pamięć.

W przypadku firm 64-bitowe wydania systemu Windows Vista w połączeniu z komputerami wyposażonymi w 64-bitowe procesory nadają się doskonale do zastosować inżynierskich (CAD/CAM), tworzenia treści cyfrowych, obliczeń naukowych i technicznych, a nawet przeprowadzania skomplikowanych analiz finansowych.

Na rynku konsumenckim 64-bitowe systemy Windows Vista znajdą odbiorców wśród zapalonych graczy, twórców wysokiej jakości multimediów i entuzjastów o bardzo wysokich wymaganiach dotyczących multimediów cyfrowych, którzy posiadają komputery z procesorami 64-bitowymi.

64-bitowe wydania systemu Windows Vista nie są przeznaczone dla każdego i wymagają posiadania komputera z 64-bitowym procesorem i 64-bitowymi sterownikami systemowymi. Przed rozpoczęciem instalacji upewnij się, że posiadany komputer, aplikacje i urządzenia są zgodne z 64-bitową wersją systemu Windows Vista.

Uwaga: Użytkownicy komputerów z procesorami 64-bitowymi mogą zamówić system Windows Vista w wersji 64-bitowej, która pozwoli wykorzystać zalety zaawansowanej konstrukcji posiadanego sprzętu.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Windows XP Media Center Edition 32-bit [PL] [ iso] [Spolszczenie MUI]    Microsoft Windows XP Pro SP3 [PL] SPEED 2 by SAPER1972 [PL] [SAPER1972] (NOWOSC)    German Police - Special Windows Boot CD [ENG/GER]    Windows 7 Ultimate 32 bit [PL] [MSDN]

Windows XP Media Center Edition 32-bit [PL] [.iso] [Spolszczenie MUI]

Microsoft Windows XP Pro SP3 [PL] SPEED 2 by SAPER1972  [PL] [SAPER1972] (NOWOSC)

German Police - Special Windows Boot CD [ENG/GER]

Windows 7 Ultimate 32 bit [PL] [MSDN]

analogi 2008-05-12 10:44:36

Super wstawka. Bravo!WschodNocy 2010-05-25 16:04:51

wstawka dobra tylko seedow malo...


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl