Delaney Joseph - Kroniki Wardstone Tom 05 Pomyłka Stracharza [Audiobook PL] [mp3192kbps] torrent

 
Delaney Joseph - Kroniki Wardstone Tom 05 Pomyłka Stracharza [Audiobook PL] [mp3192kbps]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:27.01.2022
Kategoria:Książki
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Delaney Joseph - Kroniki Wardstone Tom 05 Pomyłka Stracharza
[Audiobook PL] [mp3192kbps] torrent


Ten torrent pobieraj przez https://rebrand.ly/suprer_nitro ( https://rebrand.ly/suprer_nitro ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Info

Wielkość paczki: 723 MB
Czas trwania: 08h 45m 27s
Bitrate: 192kbps
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Waldemar Barwiński
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Hasło: Brak

Opis

Gdy sytuacja w Hrabstwie staje się coraz bardziej napięta, mistrz wysyła Toma daleko na północ, do Billa Arkwrighta, innego stracharza. Arkwright, który mieszka w nawiedzonym młynie znajdującym się na krawędzi mrocznych, niespokojnych bagien, jest człowiekiem bezkompromisowym i wymagającym. Jego metody nauczania, bolesne i nierzadko okrutne, są dla Toma trudne do zniesienia, ale chłopak musi przyswoić sobie kolejne lekcje, by przygotować się do najbardziej niebezpiecznej bitwy w życiu?
Jednak nawet ktoś tak doświadczony jak Arkwright nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. Gdy starożytna i potężna wiedźma wodna Morwena przybywa, by zniszczyć Toma, ten musi sam stawić czoła grozie. Stracharz i Alice robią wszystko, by zdążyć na czas i dołączyć do bitwy, ale nawet ich połączone siły, dziwny mariaż światła i ciemności, tym razem mogą nie wystarczyć. Gregory rzadko się myli? Ale błąd, który popełnia, może mieć fatalne skutki.

https://i.imgur.com/lrf22Hu.png
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Delaney Joseph - Zemsta Czarownicy [Audiobook PL] [mp3192kbps]    Delaney Joseph - Klątwa z przeszłości [Audiobook PL] [mp3320kbps]    Delaney Joseph - Tajemnica Starego Mistrza [Audiobook PL] [mp3128kbps]    Delaney Joseph - Wiedźmi spisek [Audiobook PL] [mp3128kbps]

Delaney Joseph - Zemsta Czarownicy [Audiobook PL] [mp3192kbps]

Delaney Joseph - Klątwa z przeszłości [Audiobook PL] [mp3320kbps]

Delaney Joseph - Tajemnica Starego Mistrza [Audiobook PL] [mp3128kbps]

Delaney Joseph - Wiedźmi spisek [Audiobook PL] [mp3128kbps]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl