Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada. historyjki na dobry sen [audiobook PL] torrent

 
Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada. historyjki na dobry sen [audiobook PL] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:12.01.2022
Kategoria:Książki
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada. historyjki
na dobry sen [audiobook PL] torrent


Info

Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen
Długość:14 godzin 37 minut
Autor:Autor zbiorowy
Czyta:Anna Dymna
Kategoria:Wiek 4-6
Typ:Audiobook - mp3

Opis

Nowa bajeczka na dobranoc każdego wieczora? To marzenie wielu rodziców, którzy poszukują unikatowych opowieści dla swoich smyków.
Audiobook Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen? to zbiór takich krótkich opowiadań, które doskonale ukołyszą maluchy do snu.
Ciepłe, pełne miłych i dobrych bohaterów ludzkich i zwierzęcych historyjki, które zabiorą dzieci do cudownego świata wyobraźni i wyciszą przed zaśnięciem.
Niewątpliwą zaletą tego nagrania jest również osoba lektorki. Bajeczki czyta znakomita aktorka, Bajkiw interpretacji Anny Dymnej. Dzieci uwielbiają jej spokojny, melodyjny głos.

Posłuchajki to seria, która cieszy się wśród małych słuchaczy i ich rodziców dużym uznaniem. Wyróżnia się świetną interpretacją i bogatą oprawą dźwiękową, dzięki czemu jest interesująca zarówno dla młodszych i starszych dzieci. W serii ukazały się nie tylko bajki na dobranoc, ale również porywające opowiadania z różnych zakątków: Księga bajek polskich?, Wielka księga baśni rosyjskich? oraz Baśnie z czterech stron świata?.

Seria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Dzięki niej dzieci przeniosą się w cudowny świat bajek i opowieści.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl