King Stephen - Znalezione nie kradzione [Audiobook PL] [mp396kbps] torrent

 
King Stephen - Znalezione nie kradzione  [Audiobook PL] [mp396kbps]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:25.11.2021
Kategoria:Książki
Rozmiar:580.40 MB
Seedów:6
Peerów:0
Pobrań:237

King Stephen - Znalezione nie kradzione [Audiobook PL] [mp396kbps]
torrent


Ten torrent pobieraj przez https://rebrand.ly/suprer_nitro ( https://rebrand.ly/suprer_nitro ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Info

Wielkość paczki: 580 MB
Czas trwania: 14h 04m 52s
Bitrate: 96kbps
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Jan Peszek
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Hasło: Brak

Opis

GDY FASCYNACJA LITERATURĄ ZMIENIA SIĘ W OBSESJĘ...

Pobudka, geniuszu? tymi niepokojącymi słowami zaczyna się opowieść o psychopatycznym czytelniku, którego literatura popycha do zbrodni.

Geniuszem jest John Rothstein, autor porównywany z J.D. Salingerem, twórca słynnej postaci Jimmy?ego Golda, który jednak od kilku dekad nie wydał żadnej książki. Czytelnikiem Morris Bellamy, wściekły nie tylko o to, że jego ulubiony autor przestał publikować nowe powieści, lecz także dlatego, że sprzedał nonkonformistyczną postać Jimmy?ego Golda dla zysków z reklam. Morris wymierza Rothsteinowi karę najdotkliwszą z możliwych. Zabija go i opróżnia jego sejf z gotówki. Kradnie też notesy zawierające co najmniej jedną niewydaną jeszcze powieść z Goldem. Morris ukrywa swój skarb, po czym za inne przestępstwo trafia do więzienia. Kilka dekad później chłopiec o nazwisku Pete Sauberg znajduje ukryty łup Bellamy?ego. Teraz Bill Hodges, Holly Gibney i Jerome Robinson muszą ratować chłopca i jego rodzinę przed mściwym Morrisem, który po trzydziestu pięciu latach, ogarnięty jeszcze większym obłędem, wychodzi na wolność.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
King Stephen - Ręka mistrza [Audiobook PL] [mp396kbps]    King Richard: Zwycięska rodzina - King Richard (2021) MULTi 1080p HMAX WEB-DL] [DDP5 1 Atmos H 264] [Lektor PL]    King Richard: Zwycięska rodzina King Richard (2021) [WEB-DL] [XViD] [Lektor PL]    King Stephen - Carrie [Audiobook PL] [mp396kbps]

King Stephen - Ręka mistrza [Audiobook PL] [mp396kbps]

King Richard: Zwycięska rodzina - King Richard (2021) MULTi.1080p.HMAX.WEB-DL] [DDP5.1.Atmos.H.264] [Lektor PL]

King Richard: Zwycięska rodzina  King Richard (2021) [WEB-DL] [XViD] [Lektor PL]

King Stephen - Carrie [Audiobook PL] [mp396kbps]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl