Hobb Robin - Trylogia z Bastardem i Błaznem Tom 03 Przeznaczenie Skrytobójcy [Audiobook PL] [mp396kbps] torrent

 
Hobb Robin - Trylogia z Bastardem i Błaznem Tom 03 Przeznaczenie Skrytobójcy [Audiobook PL] [mp396kbps]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:25.11.2021
Kategoria:Książki
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Hobb Robin - Trylogia z Bastardem i Błaznem Tom 03 Przeznaczenie
Skrytobójcy [Audiobook PL] [mp396kbps] torrent


Ten torrent pobieraj przez https://rebrand.ly/suprer_nitro ( https://rebrand.ly/suprer_nitro ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Info

Wielkość paczki: 1,88 GB
Czas trwania: 46 godzin 24 minuty
Bitrate: 96kbps
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Maciej Więckowski
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Hasło: Brak

Opis

Minęło dwadzieścia lat z okładem od czasu, gdy pierwsza epicka powieść fantasy o Bastardzie Rycerskim Przezornym i jego tajemniczym, często szalenie irytującym przyjacielu, Błaźnie, spadła na nas, jak cudowny grom z jasnego nieba. Dziś Robin Hobb, według New York Timesa? autorka bestsellerowa, przedstawia doniosłe zamknięcie trzeciej trylogii, prezentującej losy naszych ukochanych bohaterów tej niezrównanej epopei, która z pewnością wejdzie do kanonu arcydzieł gatunku.

Pszczoła, młodsza córka Bastarda, została porwana przez Sługi, tajemniczą społeczność, której członkowie mają prorocze sny, dotyczące różnych kształtów przyszłości, a wykorzystują je w celu pomnożenia własnego bogactwa i zyskania szerszych wpływów. Pszczoła odgrywa w tych snach kluczową rolę, lecz jaką dokładnie - brak pewności.

W czasie, gdy sadystyczni porywacze wloką dziewczynkę przez pół świata, Bastard i Błazen, mając ją za zmarłą, wyruszają z zamiarem dokonania zemsty, a misja ta prowadzi ich na odległą wyspę, zamieszkaną przez Sługi, do miejsca, które Błazen swego czasu nazywał domem, a potem więzieniem. Uciekł z tego piekła, okaleczony i oślepiony, przysiągł nigdy tam nie wrócić.

Mimo poważnych obrażeń nie jest jednak tak bezradny, jak by się mogło wydawać. A przy tym także śni, może kształtować przyszłość. A Bastard, choć nie jest już niedościgłym skrytobójcą, jak za młodych lat, nadal pozostaje człowiekiem, z którym trzeba się liczyć: obeznanym z truciznami, biegłym w używaniu ostrza, utalentowanym w magii Przezornych. Wspólny cel mają obaj całkiem jasny: doprowadzić do tego, by żaden Sługa nie przeżył ich odwetu.

https://i.imgur.com/Kpje9cp.jpg
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Hobbit (2012) - (2014) [EXTENDED] [720p] [BRRip] [XviD] [AC3-LTN] [Lektor PL]    Hobbit Niezwykła podróż - Hobbit An Unexpected Journey (2012) [720p BluRay x264 AC3-K12] [Lektor PL]    Hobb Robin - Skrytobójca Tom 03 Wyprawa skrytobójcy [Audiobook PL] [mp396kbps]    Hobb Robin - Trylogia z Bastardem i Błaznem Tom 01 Skrytobójca Błazna [Audiobook PL] [mp3192kbps]

Hobbit (2012) - (2014) [EXTENDED] [720p] [BRRip] [XviD] [AC3-LTN] [Lektor PL]

Hobbit Niezwykła podróż - Hobbit An Unexpected Journey (2012)  [720p.BluRay.x264.AC3-K12] [Lektor PL]

Hobb Robin - Skrytobójca Tom 03 Wyprawa skrytobójcy [Audiobook PL] [mp396kbps]

Hobb Robin - Trylogia z Bastardem i Błaznem Tom 01 Skrytobójca Błazna [Audiobook PL] [mp3192kbps]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl