Neon Abyss Lord of Anger-DINOByTES 2020 [ENG] [iso] torrent

 
Neon Abyss Lord of Anger-DINOByTES 2020 [ENG] [iso] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:27.07.2021
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:431.10 MB
Seedów:6
Peerów:0
Pobrań:9

Neon Abyss Lord of Anger-DINOByTES 2020 [ENG] [iso] torrent


Data wydania: 14 lipca 2020 r
Gatunek: Strzelanka, Akcja, Roguelike
Oficjalna strona: link
Producent: Veewo Games
Wydawca: Team17, Yooreka Studio (Chiny)

Neon Abyss jest produkcją typu roguelike, utrzymaną w konwencji platformowej gry akcji. Tytuł został opracowany przez niezależne studio Veewo Games.

W Neon Abyss przejmujemy kontrolę nad jednym z bohaterów przemierzających pełne niebezpieczeństw podziemia. Protagoniści próbują za wszelką cenę znaleźć w nich sposób na zdjęcie z siebie klątwy, przez którą stali się nieśmiertelni.

Przed rozpoczęciem zabawy w Neon Abyss wybieramy jedną z kilku postaci zróżnicowanych pod kątem wyglądu i umiejętności. W trakcie rozgrywki akcję obserwujemy z boku, a przemierzając generowane proceduralnie lokacje, skaczemy po platformach, omijamy pułapki oraz eliminujemy hordy przeciwników (na czele z potężnymi bossami).

Twórcy oddają w nasze ręce rozbudowany arsenał broni palnej i futurystycznych giwer pokroju karabinów laserowych. Poza tym w miarę postępów zdobywamy przedmioty zapewniające nam rozmaite umiejętności pasywne, których efekty można ze sobą swobodnie mieszać. Po podziemiach rozrzucono także jaja wykluwają się z nich zwierzęcy towarzysze obdarzeni specjalnymi zdolnościami, których potencjał rośnie w miarę postępów.
Jeśli zdarzy nam się zginąć, wracamy do baru Day?s End, gdzie możemy przygotować się do następnej przeprawy. Należy przy tym pamiętać, że każda śmierć prowadzi do zmian w układzie lokacji układających się w zmyślny labirynt z czasem odblokowujemy kolejne pomieszczenia oferujące niedostępne wcześniej przedmioty i wyzwania. Dopełnieniem tego wszystkiego są minigry polegające między innymi na tańcu czy choćby grze na fortepianie.

Contains these DLC:
-Neon Abyss - Lovable Rogues Pack
-Neon Abyss - Alter Ego

System operacyjny: Windows? 7, 8, 10 ( x64 )
Procesor: Intel Core 2 Duo E6320 Pamięć
RAM: 2 GB
Karta graficzna: NVIDIA? GeForce 7600 (512 MB)
Wolne miejsce na dysku twardym: 2 GB

Zamontuj
Zainstaluj
Graj
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Ghostrunner Neon-CODEX 2020 [PL] [iso]    VA - Neon Mania: Synth Electronic DJ Mixtape (2021) [mp3320kbps]    Neon Demon The Neon Demon (2016) [480p] [BDRip] [XviD-KiT] [Lektor PL]    Meemo Comma - Neon Genesis: Soul Into Matter (2021) Mp3 320kbps

Ghostrunner.Neon-CODEX 2020 [PL] [iso]

VA - Neon Mania: Synth Electronic DJ Mixtape (2021) [mp3320kbps]

Neon Demon  The Neon Demon (2016) [480p] [BDRip] [XviD-KiT] [Lektor PL]

Meemo Comma - Neon Genesis: Soul Into Matter (2021) Mp3 320kbps
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl