Jean-Christophe Grang - Kraina umarłych [Audiobook PL] [mp396kbps] [rar] torrent

 
Jean-Christophe Grang - Kraina umarłych [Audiobook PL] [mp396kbps] [rar]    torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:26.07.2021
Kategoria:Książki
Rozmiar:898.82 MB
Seedów:7
Peerów:1
Pobrań:79

Jean-Christophe Grang - Kraina umarłych [Audiobook PL] [mp396kbps]
[rar] torrent


Jean-Christophe Grang - Kraina umarłych

Info

Wielkość paczki: 898 MB
Czas trwania: 17h 41m
Bitrate: 96kbps
Rodzaj kompresji: WinRar
Zawartość uploadu: mp3
czyta: Adam Bauman
Wersja językowa: PL

Opis

Kiedy komendant Corso rozpoczynał śledztwo w sprawie serii zabójstw striptizerek, był przekonany, że to klasyczna sprawa kryminalna. Pomylił się: to był zaciekły pojedynek. W walce na śmierć i życie głównym podejrzanym okazał się Philipp Sobieski malarz, zwyrodnialec, morderca.
Ten pojedynek to jednak także wędrówka po labiryncie pornografii, BDSM i wszelkiego rodzaju perwersjach. Mroczna kraina, w której zagubi się także Corso, będzie dla niego drogą lekcją. Komendant odkryje, że rzeczywistość postrzegana okiem policjanta i budowana przez niego z dowodów może runąć jak domek z kart, a za jednym mordercą kryje się inny Zwłaszcza gdy wszystko rozgrywa się w świecie, w którym źródłem rozkoszy jest? Zło.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl