Niezniszczalna nadzieja - Elizabeth Camden [PL] [PDF, MOBI, EPUB] torrent

 
Niezniszczalna nadzieja - Elizabeth Camden [PL] [PDF, MOBI, EPUB]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:07.07.2021
Kategoria:Książki
Rozmiar:10.06 MB
Seedów:1
Peerów:0
Pobrań:37

Niezniszczalna nadzieja - Elizabeth Camden [PL] [PDF, MOBI, EPUB] torrent


Niezniszczalna nadzieja - Elizabeth Camden

Info

Format: pdf, epub, mobi
Rozmiar: 10 mb
Rok wydania: 2021
Wersja Językowa: Polska
Cykl: Nowojorskie kobiety (tom 3)
Archiwum: 7zip (bez kompresji)

Opis

Eloise Drake pogodziła się z wygnaniem i porzuceniem i w końcu stworzyła dla siebie stabilny świat. Jako geniusz matematyczny i świetna księgowa, pracuje przy największym projekcie inżynieryjnym w Nowym Jorku. Niestety związane z tym zadania sprawiają, że spotyka na swej drodze mężczyznę, który kiedyś złamał jej serce.
Alex Duval jest burmistrzem miasteczka znajdującego się na krawędzi zniszczenia. Stan Nowy Jork zamierza zetrzeć je z powierzchni ziemi, zalać dolinę i wybudować nowy zbiornik retencyjny. Mężczyzna jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że kobieta, którą niegdyś kochał, należy do zespołu mającego oczyścić teren. Kiedy jego świat zaczyna się rozpadać, Alex obmyśla śmiały plan ocalenia rodzinnego Duval Springs. Jednak do jego realizacji będzie potrzebował Eloise i jej wyjątkowych zdolności.
Czy bohaterowie, różni pod każdym względem, zdołają pokonać dzielącą ich przepaść i ocalić miasteczko?
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl