DAWID ANDRES Z BUTA

 
DAWID ANDRES Z BUTA


Pozycję wystawił:
Darkvader
Dodano:02.07.2021
Kategoria:Dokumentalne

DAWID ANDRES Z BUTA

[serial]


Poza utartymi szlakami, autentyczne i nieturystyczne. Takie są podróże Dawida Andresa, który od kilku sezonów przemierza ciężarówką odległe kraje. W nowym programie kierowca porzuci swojego trucka, by z plecakiem dotrzeć tam, gdzie pojazdy nie mają wjazdu. Na początek – Islandia!

Dawid Andres z buta - o czym jest program?
Tym razem Dawid nie zatrudni się w lokalnej firmie transportowej, lecz całą uwagę skupi na dogłębnym poznawaniu tajemniczej krainy ognia i lodu. To nie będzie podróż wyłącznie po ścieżkach wytyczonych przez popularne przewodniki dla turystów. Głód przygody i niezaspokojona ciekawość zaprowadzą Dawida dużo dalej!

Obcowanie z nieodkrytą i dziką naturą będzie wiązało się z niejednym wyzwaniem, a nawiązane w podróży znajomości pozwolą mu poznać niezwykłe historie ludzi i miejsc oraz na własnej skórze doświadczyć tamtejszego stylu życia. Nie zważając na przeciwności i ekstremalne warunki, Dawid nie wymięka i wyrusza na własną rękę w podróż dookoła Islandii. Zobaczymy jak odkrywa odległy i mroczny świat.

Dawid przetestuje zarówno te najpopularniejsze, jak i najmniej znane sposoby zwiedzania, skorzysta z lokalnych środków transportu, pozna panujące zwyczaje i oczywiście spróbuje regionalnej kuchni. Pokaże widzom prawdziwe oblicze Islandii!
Linki z hostingów plików:

 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Dawid Podsiadło - Leśna Muzyka (live, czyli na żywo) (2021) [mp3320]    Dawid i elfy (2021) [NF] [WEB-DL] [x264-KiT - Polska Produkcja [PL]    Dawid i Elfy (2021) [480p] [WEB-DL] [XviD] [DD5 1-K83] [Film Polski] [PL]    Dawid Kwiatkowski - Dawid Kwiatkowski (2021) 320kbps

Dawid Podsiadło - Leśna Muzyka (live, czyli na żywo) (2021) [mp3320]

Dawid i elfy (2021) [NF] [WEB-DL] [x264-KiT - Polska Produkcja [PL]

Dawid i Elfy (2021) [480p] [WEB-DL] [XviD] [DD5.1-K83] [Film Polski] [PL]

Dawid Kwiatkowski - Dawid Kwiatkowski (2021) 320kbps
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl