DVDFab 12.0.2.4 Final - 64bit [PL] [Crack BBT] [azjatycki] torrent

 
DVDFab 12.0.2.4 Final - 64bit [PL] [Crack BBT] [azjatycki] torrent


Pozycję wystawił:
azjatycki
Dodano:10.04.2021
Kategoria:Windows
Rozmiar:189.57 MB
Seedów:5
Peerów:1
Pobrań:0

DVDFab 12.0.2.4 Final - 64bit [PL] [Crack BBT] [azjatycki] torrent

[CD/DVD]


Multilanguage.

DVDFab to zestaw narzędzi przeznaczonych między innymi do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray. W skład programu wchodzą takie moduły jak: DVD Copy, Blu-ray Copy, DVD Ripper, Blu-ray Ripper, Blu-ray to DVD Converter, Video Converter, 2D to 3D Converter, DVD Creator, Blu-ray Creator, File Transfer oraz inne narzędzia darmowe jak CinaviaRemoval HD i HD Decrypter.

DVD Copy umożliwia kopiowanie płyt DVD na wiele sposobów. Z różnych trybów kopiowania, można skopiować dowolną płytę DVD do DVDR lub zapisać na dysku twardym za pomocą kilku kliknięć.

Blu-ray Copy umożliwia kopiowanie danych z płyt Blu-ray w 4 różnych trybach. Pozwala też utworzyć kopie zapasową z płyt BD-R

DVD Ripper to bardzo przydatne i zarazem proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na konwersje płyty DVD (AVI/MP4/WMV/MKV) do formatu jaki może być odtwarzany na urządzeniu przenośnym typu: iPod, PSP, Zune, Xbox 360 czy telefon komórkowy. Aplikacja obsługuje standardy NTSC i PAL. Ponadto program daje możliwość ręcznego dodawania urządzeń na które chcemy skopiować pliki.

Blu-ray Ripper (3D Plus) to oprogramowanie do zgrywania i konwertowania Blu-ray do różnych plików wideo. Umożliwia kopiowanie danych do formatu obsługiwanych przez urządzenia i konsole typu Xbox 360, PlayStation 3. Przekonwertowane pliki można nagrać na nośnik i odtwarzać na urządzeniu ze wsparciem 3D.

Blu-ray to DVD Converter to program dzięki któremu przekonwertujemy płytę Blu-ray do postaci DVD. Płyta w ten sposób przekonwertowana i nagrana będzie w pełni kompatybilna z odtwarzaczami DVD. Program usuwa popularne zabezpieczenia AACS, BD-Live, UOPs, BD+, RC, MKB V20 oraz MKB V21. Dodatkowo mamy możliwość łączenia kilku płyt Blu-ray na jednej płycie DVD w wersji 5 lub DVD9.

Video Converter to w pełni funkcjonalny i potężny konwerter wideo, który odczytuje niemal wszystkie popularne formaty wideo z Internetu i konwertuje je na komputerze do różnych postaci. Program jest ze wsparciem HD. Istnieje ponad 10 dostępnych trybów konwersji: takich jak Generic, iPod, iPhone, IPAD (IPAD 2), PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, Apple TV, PS3, Cell Phone, PVP, PDA, itp. Poza tym, można dodać więcej obsługiwanych urządzeń ręcznie.

2D do 3D Converter jest pierwszym na świecie w pełni wyposażonym oprogramowaniem do przekształcania zwykłego obrazu 2D DVD / Blu-ray do 3D w różnych formatach jak: AVI, MP4, MKV, FLV, M2TS, TS itp. Tak przekonwertowany plik może być odtworzony na komputerze lub na innym zewnętrznym urządzeniu.

DVD Creator konwertuje pliki wideo do formatu DVD-Video

Blu-ray Creator konwertuje filmy w wysokiej jakości do formatu

HD Decrypter jest prostszą wersją DVDFab DVD Copy. Kopiuje cały dysk DVD na dysk twardy i usuwa wszystkie zabezpieczenia (CSS, RC, RCE, APS, UOPs, Sony ARccOS) podczas kopiowania.

File Transfer to niewielkie, a zarazem proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do przesyłania przekonwertowanych plików na takie urządzenia jak iPod, PSP, Zune.

Zmiany w DVDFab 12.0.2.4 (2021-04-09):
- Nowość: Dodano obsługę wyjścia audio FLAC w odpowiednich profilach MP4 w modułach Ripper i Converter.
- Nowość: Dodano dwa odpowiednie profile 8K MOV w modułach Ripper i Converter.

-----------

[ENG]

DVDFab is a versatile and professional tool that allows you to easily copy, backup, burn and clone discs. DVDFab allows you to copy and backup your CDs, DVDs, and Blu-rays as movie folder and ISO file. You can extract (RIP) audio or video from DVD and Blu-ray discs, split or merge two movies into one disc, and convert most of audio and video files between formats. In addition, you can also create DVD and Blu-ray discs directly from the program without the need for additional codec/softwares.

DVDFab Platinum is an all-in-one toolkit to copy, burn, clone, rip, decrypt and create DVD or Blu-ray discs. This program can be used to eliminate most common discs protections and remove region codes. In addition to the DVD/Blu-Ray related capabilities, it also allows you to convert virtually all popular video formats that are fully copatible and playable on any devices and any platforms.

Key Features:
- Burn disc images to recordable discs
- Compress dual-layer discs to single-layer
- Convert virtually all popular formats
- Copy DVDs and Blu-Rays to hard drive
- DVD & Blu-Ray data recovery abilities
- DVD and Blu-ray RIP, copy and backup
- Excellent and speedy video converter
- Versatile DVD management suites
- Video conversion and Blu-Ray decryption
- Splits dual-layer disc, and much more.

Changes in DVDFab 12.0.2.4 (2021-04-09):
- New: Added the support to output FLAC audios in the MP4 relevant profiles in the Ripper and Converter modules.
- New: Added two 8K MOV relevant profiles in the Ripper and Converter modules.

-----------

strona producenta: http://www.dvdfab.cn/
system operacyjny: Windows 7/ 8/ 10 (64 bit)

-----------

Skan zawartości 2 plików z folderu Crack na virustotal - współczynnik 5 / 67
Link ze skanu:
http://tiny.pl/r2zwf
http://tiny.pl/r2zwd

-----------

- zainstaluj program, nie uruchamiaj
- zawartość folderu Crack przekopiuj domyślnie do: C:/Program Files/DVDFab/DVDFab 12/
- uruchom program

-----------

Win 10 64bit - screen po instalacji:
http://i.ibb.co/5shKY81/1.png
http://i.ibb.co/SNTwGXz/2.png
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
DVDFab 12 0 2 8 Final - 32bit & 64bit [PL] [Crack MR BB2018] [azjatycki]    DVDFab 12 0 2 0 Final - 64bit [PL] [Loader ChVL] [azjatycki]    DVDFab 12 0 1 8 Final - 64bit [PL] [Crack AT4RE] [azjatycki]    DVDFab 12 0 1 7 Final - 64bit [PL] [Loader ChVL] [azjatycki]

DVDFab 12.0.2.8 Final - 32bit & 64bit [PL] [Crack MR.BB2018] [azjatycki]

DVDFab 12.0.2.0 Final - 64bit [PL] [Loader ChVL] [azjatycki]

DVDFab 12.0.1.8 Final - 64bit [PL] [Crack AT4RE] [azjatycki]

DVDFab 12.0.1.7 Final - 64bit [PL] [Loader ChVL] [azjatycki]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl