Solsuite Solitaire 2021 v21.1 [ENG] [Serial] [+Graphics Pack] [azjatycki] torrent

 
Solsuite Solitaire 2021 v21.1 [ENG] [Serial] [+Graphics Pack] [azjatycki] torrent


Pozycję wystawił:
azjatycki
Dodano:17.01.2021
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:127.09 MB
Seedów:7
Peerów:0
Pobrań:0

Solsuite Solitaire 2021 v21.1 [ENG] [Serial] [+Graphics Pack]
[azjatycki] torrent

[Logiczne]


SolSuite Solitaire 2021 to pakiet 754 gier karcianych przygotowany dla wielbicieli pasjansów. Aplikacja pozwala zachowywać niedokończoną partię w celu późniejszej jej kontynuacji. Wyniki wszystkich naszych partyjek przechowywane są w tabeli, dzięki czemu sprawdzimy swoje dokonania. Jeśli znudzi się nam talia, którą gramy to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją zmienić. Jedną z wielu zalet pakietu jest przyjemny i prosty interfejs użytkownika oparty na zasadzie wygodnej wstążki (znanej między innymi z pakietów Microsoft Office) oraz możliwość personalizacji tła i wyglądu kart. Gracze znudzeni niewielkimi, mało rozbudowanymi i obszernymi grami karcianymi z pewnością docenią możliwości pakietu SolSuite Solitaire.

SolSuite Solitaire to gra karciana, zawierająca system wielu wariantów pasjansa, dlatego idealnie nadaje się dla osób, którym znudziły się tradycyjne partie. SolSuite Solitaire dostarcza typy gier z grup takich jak Baker's Dozen, Canfield, Faerie, Four Seasons, Klondike, Mathematical, Memory, Pairing Puzzle, Simple, Sir Tommy i wiele innych. Jest to pełne profesjonalnej rozrywki miejsce, w którym zagramy w mnóstwo gier karcianych. Dla wszystkich początkujących użytkowników przygotowano bazę plików z objaśnieniami i zasadami dla każdej gry, która jest obecna w pakiecie. SolSuite Solitaire oferuje również kilka opcji dostosowywania, jeśli chodzi o sam wygląd okna. Możemy zmienić motyw, wybrać inny zestaw kart lub kartę z powrotem, wybrać nową skórkę, a nawet ustawić niestandardowy kursor. Producenci dołożyli wszelkich starań, aby cała gra karciana była jak najbardziej przyjemna w rozgrywce.

---------------

[ENG]

SolSuite 2021 is a high-quality collection of 754 solitaire card games.

All of the world's best-known solitaire games are here, including Spider solitaire, Klondike, FreeCell, Pyramid, Golf, Yukon, Monte Carlo, Canfield, Gaps, Forty Thieves, Four Seasons, Napoleon, Diplomat, La Belle Lucie, Flower Garden, Rouge et Noir. We've also invented dozens of solitaires with your fun in mind, such as King of Scotland, Foxtrot, Mayflower and many others.

SolSuite, a uniquely exciting gaming experience: hundreds of games to choose from, a dazzling selection of card faces & backs, large card sets for ease of viewing, ribbon interface for enhanced gameplay, skins to customize your playing area and fast, courteous support. SolSuite: it's addictively fun.

Exclusive Features of SolSuite Solitaire:
- 754 world's best solitaire games
- More than 60 awesome card sets
- More than 300 beautiful card backs
- More than 100 backgrounds
- Large Card Sets easier to see
- Many Themes to choose from
- Lots of advanced features, options and statistics!

------------

strona producenta: https://www.solsuite.com/
system operacyjny: Windows 7/ 8/ 8.1/ 10 (32bit-64-bit)

------------

Do wypakowania torrenta użyj najnowszej wersji programu WinRAR.

------------

Instalacja:
- zainstaluj grę, nie uruchamiaj
- zawartość folderu "Graphics Pack" przekopiuj do głównego katalogu z programem
- domyślny katalog to: C:/Program Files (x86)/SolSuite/
- uruchom grę

------------

Aktywacja:
- zakładka Help Activate SolSuite
- wklej dane z pliku "Serial.txt"
- kliknij na "OK"

lub możesz uruchomić grę, wyłączyć grę, uruchomić grę ponownie:

- automatycznie pojawi się okienko aktywacyjne
- kliknij na "Activate"
- wklej dane z pliku "Serial.txt"
- kliknij na "OK"

------------

Win 10 64bit - screen po instalacji:
http://i.ibb.co/YTZ1QS7/1.png
http://i.ibb.co/fdmvcpv/2.png
http://i.ibb.co/FzdhQ6c/3.png
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl