Bonda Katarzyna - Polskie morderczynie [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3] torrent

 
Bonda Katarzyna - Polskie morderczynie [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]   torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:27.11.2020
Kategoria:Książki
Rozmiar:4.16 MB
Seedów:5
Peerów:0
Pobrań:123

Bonda Katarzyna - Polskie morderczynie [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]
torrent


Bonda Katarzyna - Polskie morderczynie

Info

wersja językowa: PL
zawartość uploadu: pdf, rtf, epub, mobi, azw3
rodzaj kompresji: zip
rozmiar pliku: 4.16 MB

Opis

Powstała, żeby pokazać, że nic nie jest czarno-białe, w każdym z nas jest agresja, a bariera pomiędzy nami a bohaterkami tej książki jest płynna.
Pomysł napisania książki zrodził się kilka lat temu, kiedy jej autorka, Katarzyna Bonda, pracowała jako sprawozdawca sądowy w jednym z ogólnopolskich dzienników. Przed warszawskim sądem toczyło się właśnie kilka procesów kobiet oskarżonych o zabójstwo.
Media wykreowały ich wizerunek - złych, zdegenerowanych, pozbawionych ludzkich uczuć, bezlitosnych bestii w ludzkiej, często pięknej, skórze. Pochodzą z różnych domów, zabiły z różnych motywów, mają odmienne osobowości, wiek i wygląd zewnętrzny.
Autorka, szukając odpowiedzi na nurtujące ją pytania - Jak to możliwe, że te kobiety wzięły udział w tak brutalnych zbrodniach, same zabiły albo wszystko ze szczegółami zaplanowały, a do wykonania morderstwa posłużyły się rękami mężczyzn? Jakie są Dlaczego? Co wyróżnia je spośród innych kobiet? Skąd wzięła się ich agresja? - przeprowadziła w ciągu dwóch lat wiele kilkugodzinnych wywiadów z każdą z bohaterek tej książki. Zbrodnia podzieliła ich życie na dwie części. I tak też autorka starała się pokazać morderczynie. Nie chce ich usprawiedliwiać, wybielać, udowadniać, że nie ma w nich zła. Postanowiła dać prawo wypowiedzi każdej z nich. Wiele z tych kobiet po raz pierwszy udzieliła wywiadu, którego odmawiały dziennikarzom latami. Mówią o różnych aspektach życia kobiety: miłości, macierzyństwie, pieniądzach, marzeniach, śmierci... Ich zbrodnie zaś poznajemy z rozdziałów sporządzonych na podstawie akt sądowych, które autorka przeczytała i na ich podstawie wszystkie historie starała się opisać rzetelnie i bez emocji.

http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/206000/206851/281126-352x500.jpg
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Bonda Katarzyna - Florystka [Audiobook PL] [mp364kbps]    Bonda Katarzyna - Wiara, Nadzieja, Miłość Tom 01 Miłość leczy rany [PL] [mp396kbps]    Katarzyna Bonda - Miłość czyni dobrym [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]    Miłość leczy rany - Katarzyna Bonda [PL] [PDF]

Bonda Katarzyna - Florystka [Audiobook PL] [mp364kbps]

Bonda Katarzyna - Wiara, Nadzieja, Miłość Tom 01 Miłość leczy rany [PL] [mp396kbps]

Katarzyna Bonda - Miłość czyni dobrym [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]

Miłość leczy rany - Katarzyna Bonda [PL] [PDF]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl