Olga Hund - Psy ras drobnych [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3] torrent

 
Olga Hund - Psy ras drobnych [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]   torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:25.11.2020
Kategoria:Książki
Rozmiar:3.57 MB
Seedów:1
Peerów:0
Pobrań:48

Olga Hund - Psy ras drobnych [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3] torrent


Olga Hund - Psy ras drobnych

Info

Wielkość całości do Pobrania: 3.xx MB
Gatunek: literatura faktu
Rodzaj Kompresji: RAR
Zawartość Uploadu: PDF.EPUB.MOBI.(LUB).Azw3
Wersja Językowa: [PL]
Rok wydania: 2018

Opis

Bohaterka: pacjentka (lat 28) depresyjna, bezczynna, zalegająca w łóżku, wycofana z relacji towarzyskich, przyjęta do szpitala psychiatrycznego z powodu pogarszania się stanu psychicznego i nadużywania leków. Cechuje ją postępująca apatia, spadek energii z zaleganiem w łóżku, utrata zainteresowań, gorsze skupienie i koncentracja uwagi, unikanie ludzi, płaczliwość z myślami i tendencjami samobójczymi. Pierwszej nocy w szpitalu płacze tak głośno i mruczy tak żałośnie, że pozostałe pacjentki w akcie zbiorowej zemsty okradają ją z gazety i mydła.

Miejsce wydarzeń: szpital w Kobierzynie, antyarka załadowana kobietami przeznaczonymi do wyginięcia, odrzuconymi egzemplarzami cechującymi się fatalną kombinacją genów.

"Olga Hund zabiera nas w podróż przez lecznicę rozczarowania światem. Światem, w którym wszystko może być urojone, tylko przemoc jest prawdziwa. Sam szpital psychiatryczny to metafora systemu, w którym żyjemy. Jest lokalna waluta i jej zmienny kurs, władza i monopol na sprawowanie przemocy, kultura i sztuka. Jest też odpowiednik parlamentu i demokracji, które dają tak samo mało nadziei, jak te prawdziwe. Te wczasy dla smutnych dzieci? są tylko po to, żeby przywrócić bohaterki do tego, co je tu przywiodło: do ojców, wujków, mężów, matek, Kościoła, rachunków, eksmisji i chwilówek. Do rozczarowania, które muszą nauczyć się przeżywać po cichu".

Katarzyna Rakowska, Inicjatywa Pracownicza

"Czyta się z wypiekami, śmiechem i przerażeniem. Świetna na wakacje, do lasu, do autobusu, do grobu, na depresję i zbyt dobry humor. Wykręca mózg:.

Ziemowit Szczerek

[Korporacja Haart, 2018]

https://i.imgur.com/kUukfXM.jpg
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Rudnicka Olga - Oddaj albo giń [Audiobook PL] [mp3128 kbps]    Tokarczuk Olga - Prowadź swój pług przez kości umarłych [Audiobook PL] [mp396kbps]    Nie zdążę - Olga Gitkiewicz [PL] [PDF, EPUB, AZW3]    David Eddings - Belgarath 4 - Polgara Czarodziejka [PL] [PDF]

Rudnicka Olga - Oddaj albo giń [Audiobook PL] [mp3128 kbps]

Tokarczuk Olga - Prowadź swój pług przez kości umarłych [Audiobook PL] [mp396kbps]

Nie zdążę - Olga Gitkiewicz [PL] [PDF, EPUB, AZW3]

David Eddings - Belgarath 4 - Polgara Czarodziejka [PL] [PDF]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl