Miłość leczy rany - Katarzyna Bonda [PL] [PDF] torrent

 
Miłość leczy rany - Katarzyna Bonda [PL] [PDF]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:12.11.2020
Kategoria:Książki
Rozmiar:2.29 MB
Seedów:4
Peerów:1
Pobrań:17

Miłość leczy rany - Katarzyna Bonda [PL] [PDF] torrent


Katarzyna Bonda - Miłość leczy rany

Info

Format: PDF
Rozmiar: 2,29 MB
Wersja językowa: PL
Rodzaj kompresji: Brak
Danych naprawczych: Brak
Hasło: Brak

Opis

Kerej mieszka w kazachstańskim Uralsku, gdzie honor mężczyzny jest ważniejszy od życia czy śmierci. Kiedy młody wojownik i jogin sprzeciwia się lokalnemu gangowi, nie ma wyjścia - musi wyjść z tej sytuacji z twarzą.

By obronić własny honor, młody jogin zabija własnych oprawców. Jednak teraz czeka go ucieczka przed odpowiedzialnością za podjęte decyzje. Emigruje do Polski, gdzie zmienia tożsamość i zrywa z przeszłością. Teraz jest Igorem.

W 1997 roku w Srebrnej Górze podczas dyskoteki w jednym z klubów chłopak poznaje młodą, wolną studentkę - Tośkę. Ich spotkanie sprawia, że losy młodych ludzi zaczną przeplatać się na dłużej.

Cztery lata później w Ząbkowicach Śląskich Igor i Tośka starają się żyć normalnie, jak każda inna para. Igor udziela porad jako znachor i prowadzi zajęcia jogi. Tośka zaś... nieustannie zamartwia się przeszłością swojego chłopaka.

Dziewczyna wie, że Igor w przeszłości kogoś zabił. Nie zna jednak przyczyny, dla których to zrobił. Coraz częściej pojawiają się u niej też wątpliwości wobec tego, czy wie, kim jest jej chłopak.

https://s.lubimyczytac.pl/upload/books/4899000/4899548/764269-352x500.jpg
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Rogoziński Alek - Miłość ci nic nie wybaczy [Audiobook PL] [mp396kbps]    Love Island Wyspa Miłości (2021) [S03E02] [720p] [MPEG-TS] [PL]    O krok od miłości From Friend to Fianc (2019) [HDTV] [XviD] [Lektor PL]    Miłość bez końca / Endless (2020) [720p] [WEB-DL] [XviD] [AC3-OzW] [Lektor PL]

Rogoziński Alek - Miłość ci nic nie wybaczy [Audiobook PL] [mp396kbps]

Love Island Wyspa Miłości (2021) [S03E02] [720p] [MPEG-TS] [PL]

O krok od miłości  From Friend to Fianc (2019) [HDTV] [XviD] [Lektor PL]

Miłość bez końca / Endless (2020) [720p] [WEB-DL] [XviD] [AC3-OzW] [Lektor PL]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl