C#. Rusz głową (2014, Helion) - Jennifer Greene, Andrew Stellman [PL] [pdf] torrent

 
C#. Rusz głową (2014, Helion) - Jennifer Greene, Andrew Stellman [PL] [pdf]   torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:27.10.2020
Kategoria:Książki
Rozmiar:24.22 MB
Seedów:1
Peerów:0
Pobrań:44

C#. Rusz głową (2014, Helion) - Jennifer Greene, Andrew Stellman
[PL] [pdf] torrent


Info

Tytuł: C#. Rusz głową
Rok: 2014
Wydawca: Helion
Format: pdf

Opis

C# to odpowiedź firmy Microsoft na odnoszący sukcesy język Java. Za pomocą C# możesz pisać przenośny kod, który Twoi klienci uruchomią w dowolnym systemie. Jest tylko jeden warunek muszą mieć dostęp do środowiska uruchomieniowego: .NET Framework, Mono lub DotGNU. Innymi słowy, C# spełnił marzenia programistów raz stworzony kod można uruchomić bez dodatkowych nakładów na różnych platformach.

Najnowsze wydanie tej książki, należącej do cenionej serii Rusz głową , zostało zaktualizowane, poprawione oraz rozszerzone o dodatkowy projekt na platformę Windows Phone. Gdy pochłoniesz te kilkaset stron, zaczniesz swobodnie korzystać z języka C#, jego konstrukcji i możliwości. Książka charakteryzuje się doskonałą przejrzystością oraz przystępnie przedstawioną wiedzą. Znajdziesz tu elementy programowania obiektowego, operacje na plikach, obsługę wyjątków oraz pracę z wieloma wątkami to tylko niektóre z poruszanych zagadnień. Ponadto przekonasz się, jak sprawnie stworzyć atrakcyjny interfejs użytkownika, oraz zrozumiesz, do czego służy język LINQ. Jest to wyśmienita pozycja dla wszystkich czytelników chcących rozpocząć przygodę z językiem C# oraz platformą .NET.

Dzięki tej książce:
-przygotujesz swoje środowisko pracy
-poznasz składnię oraz konstrukcje języka C#
-zaznajomisz się z elementami programowania obiektowego
-wykorzystasz możliwości języka LINQ
-stworzysz projekt dla Windows Phone
-wykorzystasz potencjał platformy .NET

Poznaj możliwości języka C#
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl