IMPERATOR - CEREMONIES FROM BEYOND TIME (2019) [BONUS DVD] torrent

 
IMPERATOR - CEREMONIES FROM BEYOND TIME (2019) [BONUS DVD]   torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:02.10.2020
Kategoria:Teledyski
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

IMPERATOR - CEREMONIES FROM BEYOND TIME (2019) [BONUS DVD] torrent


...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...

NACJONALIZM UCZY BYCIA DUMNYM Z RZECZY, KTÓRYCH SIĘ NIE ZROBIŁO I
NIENAWIŚCI DO LUDZI, KTÓRYCH SIĘ NIE SPOTKAŁO

Wiadomo, że sceniczny powrót Imperator przeszedł głośnym echem przez polską (i nie tylko scenę). I dobrze, bo to akurat jeden z lepszych zespołów, jakie nosiła ta ziemia.

I nie wiem, czy na fali nagłego zainteresowania Imperator Leszek zechciał wznowić ten koncertowy bootleg. Ja akurat mam pierwotną wersję CDR i pasuje mi, że nareszcie mogę sobie postawić na półce ładnie wyglądające pudełeczko. I podejrzewam, że to właśnie o to chodziło przy wznowieniu Ceremonies From Beyond Time?. Mamy tutaj zapis koncertu Imperator w Tarnowie 6 grudnia 1991 roku. Szmat czasu. A słucha się tego świetnie. Jak na warunki w jakich wtedy nagrywano tego typu koncerty brzmi to nieźle. Oczywiście słychać że to bootleg z biednej Polski przełomu systemów. Ale ma to dzięki temu jeszcze większą moc, jest jeszcze surowsze. Fajnie, że nie pousuwano nic z tego gigu, słychać ludzi, słychać problemy z brzmieniem, naciągami i tak dalej. Słuchając tego materiału żałuję chyba trochę, że jestem za młody na śmiganie po tych wszystkich fajnych gigach. No ale zawsze mogę sobie posłuchać,a w przypadku tego materiału również i poogladać, bo dorzucili nam DVD z koncertami z Ciechanowa i Bydgoszczy. Niestety nie mam na czym tego obejrzeć, ale zakładam, że był rozjeb, hehe?

No, tak że polecam nabyć to wydawnictwo. Bo po prostu Imperator to kawał polskiej historii, a ten koncert po prostu łeb urywa.

Oracle

Imperator się reaktywował, Imperator gra koncerty, o Imperatorze znowu zrobiło się głośno. Teraz jest więc najlepszy czas na takie wydawnictwa jak to. Niezawodny Leszek pod postacią Thrashing Madness niestrudzenie przybliża nam historie polskiej sceny wygrzebując gdzieś z czeluści podziemia takie właśnie perełki. Ceremonies from Beyond Time? to przebogate, pięknie zrealizowane wydawnictwo, zawierające płytę CD i DVD. Na tej pierwszej znajdziemy przede wszystkim koncert z Tarnowa z 1991 roku. Jest to ten sam materiał, który kilka lat temu wyszedł na CD-R, oczywiście dziś już dawno niedostępny. Brzmieniowo jest sroga surowizna, początkowo słychać praktycznie tylko bas, ale z czasem wszystko się normuje i w miarę bezproblemowo można delektować się tymi dźwiękami. Muzycznie to oczywiście dzicz i brawurowe wykonania największych szlagierów zespołu. Ciekawostką jest, że przy Necronomicon? zespół zalicza falstart mając jakieś problemy techniczne i Bariel prosi o pomoc kogoś z obsługi? Fajny smaczek, który oddaje ducha tamtych lat. Dalej na płycie mamy nie lada gratkę, bo solowe demo Bariela z 1987 roku. Cóż brzmienie jak zardzewiała żyletka, dźwięki dzikie niczym diabeł tasmański z pewnej kreskówki, ale warto tego posłuchać, chociażby dla obczajenia jaką drogę pokonał ten pan w zaledwie kilka lat.

Druga płyta to DVD z dwoma koncertami: z Bydgoszczy z 1990 roku i z Ciechanowa, z legendarnego festiwalu Sthrashydło 91. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do nowoczesnych standardów realizacji obrazów koncertowych to może tego nie przełknąć, ale tak to przecież wyglądało Rozmazany obraz w jakości VHS, dźwięk którego w połowie trzeba się domyślać Ale też szał na scenie, a pod sceną totalny amok. Ten materiały to żywa pocztówka, obrazowy i dźwiękowy eksponat, który powinien trafić do muzeum polskiego metalu.

Całość uzupełnia jeszcze gruba książeczka, drukowana na błyszczącym papierze, zawierająca archiwalne zdjęcia, wywiad z Barielem oraz wspomnienia różnych ludzi związanych ze sceną tamtych lat, tyczące się Imperatora. Wydawnictwo to wypchane jest więc zawartością po same brzegi, nie wyobrażam sobie więc aby jakiś fan Imperatora, albo w ogóle polskiej sceny przełomu lat 80. i 90. mógł przejść obok niego obojętnie.

Prezes

Bonus DVD:
1. S?Thrash?ydło Fest. Ciechanów 24.08.1991
2. Bydgoszcz 30.09.1990

https://www.youtube.com/watch?v=ids_bB54E3U

POZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ

INITIAL SEEDING. SEED 14:30-22:00.
POLECAM

START WIECZOREM... 100 Antifascist
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Siergiej Łukjanienko - Linia marzeń 02 - Imperatorzy iluzji [PL] [PDF, MOBI, EPUB]    IMPERATOR - CEREMONIES FROM BEYOND TIME (2019) [MP3320]    Imperator: Rome - Deluxe Edition (2019) [MULTi6-ENG] [RePack] [xatab] [v 1 5 2 + DLCs] [DVD5] [exe/ bin]    Imperator: Rome - Deluxe Edition (2019) [MULTi6-ENG] [RePack] [xatab] [v 1 5 0 + DLCs] [DVD5] [exe/ bin]

Siergiej Łukjanienko - Linia marzeń 02 - Imperatorzy iluzji [PL] [PDF, MOBI, EPUB]

IMPERATOR - CEREMONIES FROM BEYOND TIME (2019) [MP3320]

Imperator: Rome - Deluxe Edition  (2019) [MULTi6-ENG] [RePack] [xatab] [v 1.5.2 + DLCs] [DVD5] [exe/.bin]

Imperator: Rome - Deluxe Edition  (2019) [MULTi6-ENG] [RePack] [xatab] [v 1.5.0 + DLCs] [DVD5] [exe/.bin]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl