Stalin - Edward Radziński [PL] [pdf] torrent

 
Stalin - Edward Radziński [PL] [pdf]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:15.07.2020
Kategoria:Książki
Rozmiar:1.57 MB
Seedów:9
Peerów:1
Pobrań:171

Stalin - Edward Radziński [PL] [pdf] torrent


Info

Tytuł: Stalin
Rok:
Wydawca:
Format: pdf

Opis

Ekscytująca biografia napisana na podstawie nie znanych dotąd dokumentów z tajnych archiwów rosyjskich, a także wspomnień i rozmów ze świadkami tamtych czasów. Autor dotarł m.in. do jednego ze specjalnych ochroniarzy, który po czterdziestu latach zdecydował się ujawnić posiadane informacje i dostarczył najpoważniejszych dowodów na istnienie spisku związanego ze śmiercią Stalina.
Książka ujawniająca wiele zaskakujących faktów z życia Generalissimusa, jest czymś więcej niż tylko biografią radzieckiego tyrana. Jest jednocześnie fascynującym freskiem epoki, przez całe dziesięciolecia spowitej zasłoną mitów i kłamstw.
Stalin Edwarda Radzińskiego ma dwie ważne zalety. Jest sensacyjny i jednocześnie realistyczny. Zawiera przy tym dotąd nie publikowane materiały archiwalne i interesujące wywiady.
Times Literary Suplement
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Duchy Stalingradu (kagero) - [Kroniki Wojenne 002] [PL] [pdf]    Watała Elwira - Córka Stalina Chciała być kochaną [PL] [pdf]    Pomocnik Historyczny 062012: Stalinizm po polsku [PL] [PDF]    Stalingrad (2003, Dom Wydawniczy Bellona) - Tadeusz Konecki [Wielkie Bitwy - Wielcy Dowódcy] [PL] [pdf]

Duchy Stalingradu (kagero) -  [Kroniki Wojenne 002] [PL] [pdf]

Watała Elwira - Córka Stalina Chciała być kochaną [PL] [pdf]

Pomocnik Historyczny 062012: Stalinizm po polsku [PL] [PDF]

Stalingrad (2003, Dom Wydawniczy Bellona) - Tadeusz Konecki [Wielkie Bitwy - Wielcy Dowódcy] [PL] [pdf]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl