Smoczy Pazur (2003, Supernowa) - Adam Baniewicz [PL] [pdf] torrent

 
Smoczy Pazur (2003, Supernowa) - Adam Baniewicz [PL] [pdf]   torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:15.07.2020
Kategoria:Książki
Rozmiar:0.91 MB
Seedów:9
Peerów:0
Pobrań:87

Smoczy Pazur (2003, Supernowa) - Adam Baniewicz [PL] [pdf] torrent


Info

Tytuł: Smoczy Pazur
Rok: 2003
Wydawca: Supernowa
Format: pdf

Opis

Czy Debren z Dumayki będzie nowym Geraltem z Rivii ? Kim jest Debren z Dumayki? To czarodziej z tytułem uniwersyteckim, czyli magun, który dawno stracił złudzenia, że świat jest dobry, podróżujący po fantastycznej krainie przypominającą Europę późnego średniowiecza.
Apolityczny fachowiec, raz po raz wplątywany w intrygi tajnych służb, rewolucjonistów i ambitnych pretendentów do już obsadzonych tronów. Pacyfista, wbrew sobie nieustannie zamieszany w krwawe walki na miecze i czary, kusze i splunięcia smoczym ogniem.
SMOCZY PAZUR (pierwszy tom sagi, następne - Pogrzeb czarownicy, Gdzie księżniczek brak cnotliwych) zawiera cztery opowieści o magunie DEBRENIE, zwanym też czarokrążcą - opowieści pełnych humoru, ale i okrucieństwa, pulsujących erotyką i podszytych ponadczasowymi aluzjami politycznymi.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Era smoków / Smoczy wiek / Age of the Dragons *2011* [DVDRip] [XviD-Zet] [NAPISY PL] [romanm77]    Smoczy Wiek / Age of The Dragon [2011][DVDRip XVID][ENG][TC][FS][Martinez25]    Smoczy wojownicy - Dudes and Dragons - Dragon Warriors *2015* [480p] [WEB-DL] [AC3] [XviD-NOiSE] [Lektor PL]    Smoczy wojownicy [Dudes and Dragons] *2015* [480p] [WEB DL] [XviD] [AC3 NOiSE] [Lektor PL]

Era smoków / Smoczy wiek / Age of the Dragons *2011* [DVDRip] [XviD-Zet] [NAPISY PL] [romanm77]

Smoczy Wiek / Age of The Dragon [2011][DVDRip.XVID][ENG][TC][FS][Martinez25]

Smoczy wojownicy - Dudes and Dragons - Dragon Warriors *2015* [480p] [WEB-DL] [AC3] [XviD-NOiSE] [Lektor PL]

Smoczy wojownicy [Dudes and Dragons] *2015* [480p] [WEB DL] [XviD] [AC3 NOiSE] [Lektor PL]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl