Sos Sznur - Anthony Piers [PL] [pdf] torrent

 
Sos Sznur - Anthony Piers [PL] [pdf]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:15.07.2020
Kategoria:Książki
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Sos Sznur - Anthony Piers [PL] [pdf] torrent


Info

Tytuł: Sos Sznur
Rok:
Wydawca:
Format: pdf

Opis

Trzytomowa epopeja heroiczna, rozgrywająca się w świecie po wojnie atomowej wśród barbarzyńców - koczowników, których kodeks honorowy przewiduje tylko jeden sposób rozstrzygnięcia sporu - pojedynek w tytułowym kręgu walki.
Dwaj wojownicy, Sos i Sol, zakochują w tej samej kobiecie. Ta miłość oraz wzajemna nienawiść pobudzają obu do rywalizacji, której wynikiem jest stworzenie imperium.
Fabuła ukazuje świat po atomowej zagładzie, w którym część społeczeństwa tworzy neo-barbarzyńskie censored Wszystkie sporne sprawy są rozstrzygane poprzez walkę wewnątrz kręgu. Główny bohater po pokonaniu go przez Sola ? Mistrza wszystkich broni ? w zamian za prawo do imienia pomaga mu tworzyć imperium jednocząc kolejne censored Kiedy udaje się w podróż, aby odzyskać imię, zdobywa imię Sos Sznur od broni, którą nauczył się władać.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Grupa specjalna "Kryzys" - Crisis: Kôan Kidô Sôsatai Tokusô-han (2017) [SO1E01] [480p] [WEBRip] [XViD] [AC3-H1] [Lektor PL]    Boks Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko [2010][DVBRip XviD][PL] [3 serwery]    Kaspersky KIS2013_2014 i KSOS3 [PROMO] [91dni] [ENG] [PL]    Timbaland feat Soshy & Nelly Furtado- Morning after dark [ avi][HD]

Grupa specjalna \

Boks Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko [2010][DVBRip.XviD][PL] [3 serwery]

Kaspersky KIS2013_2014 i KSOS3 [PROMO] [91dni] [ENG] [PL]

Timbaland feat. Soshy & Nelly Furtado- Morning after dark [.avi][HD]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl