Summitsoft Logo Design Studio Pro 2.0.2.1 Platinum Edition [ENG] [Preactivated] [azjatycki] torrent

 
Summitsoft Logo Design Studio Pro 2.0.2.1 Platinum Edition [ENG] [Preactivated] [azjatycki] torrent


Pozycję wystawił:
azjatycki
Dodano:02.07.2020
Kategoria:Windows
Rozmiar:1.77 GB
Seedów:9
Peerów:0
Pobrań:16

Summitsoft Logo Design Studio Pro 2.0.2.1 Platinum Edition [ENG]
[Preactivated] [azjatycki] torrent

[Graficzne]


Logo Design Studio to program, dzięki któremu łatwo zaprojektujesz logo dla swojej firmy. Możesz zrobić je od nowa lub wykorzystać liczne przygotowane szablony. Jeśli zastanawiasz się jak zrobić logo, pobierz Logo Design Studio i sprawdź, czy któryś ze wzorów przypadnie Ci do gustu.

Logo Design Studio zawiera ponad 2000 gotowych szablonów. Są one zaprojektowane w bardzo różnorodnych stylach i możesz łatwo sprawdzić, który będzie najbardziej odpowiedni do Twojej branży. Gotowe projekty możesz przerabiać zmieniając ich tekst, czcionkę, figury, wkomponowane obrazki i kolory. Logo Design Studio umożliwia też tworzenie nowego logo zupełnie od podstaw.

Program daje duże możliwości, ale trzeba przyznać, że gotowe efekty nie są do końca satysfakcjonujące. Wiele szablonów wydaje się przestarzałych graficznie i zbyt "kwadratowych" jak na współczesne czasy. Logo Design Studio jest więc świetnym rozwiązaniem jedynie wtedy, gdy szybko potrzebujemy stworzyć bardzo proste logo.

Platinum Edition:

Zawiera wszystko z edycji standardowej
- Ponad 2000 szablonów logo
- Ponad 6000 obiektów graficznych
- Pełna grafika wektorowa

Zawiera: 3 pakiety rozszerzeń premium
- Cutting Edge
- Vintage Cool
- Color Splash

Cechy programu:

Logo wykonane za pomocą oprogramowania Logo Design Studio Pro
Zapoznaj się z niesamowitymi logo, które zostały utworzone za pomocą oprogramowania Logo Design Studio Pro. Wszystkie te logo zostały utworzone za pomocą łatwej w użyciu aplikacji, szablonów logo i grafiki Logo Design Studio Pro.

Większa wydajność dzięki grafice wektorowej
Dzięki Logo Design Studio Pro nigdy nie musisz się martwić, że Twoje logo będzie rozmyte lub pikselowane po powiększeniu. Wbudowane narzędzia wektorowe i grafika umożliwiają skalowanie logo do dowolnego rozmiaru bez utraty ostrości lub przejrzystości. Od zdjęć internetowych po papier firmowy i billboardy, Twoje logo będzie wyglądać idealnie w każdym rozmiarze i dowolnym miejscu.

Nieograniczona personalizacja
Zacznij od jednego z 2000 konfigurowalnych szablonów lub jednego z ponad 6000 kształtów wektorowych, obrazów, czcionek lub grafiki zawartych w Logo Design Studio Pro, aby szybko rozpocząć projektowanie logo. Szukasz innych szablonów? Sprawdź wszystkie nasze pakiety rozszerzeń wektorów, aby znaleźć idealne logo dla Twojej firmy lub branży. Wszystkie są bezpłatne i gotowe do użytku komercyjnego!

Przekształć obraz
Grafika wektorowa i czcionki zapewniają moc i elastyczność rozciągania, gięcia, przekształcania i modyfikowania prostych kształtów. Lub skorzystaj z zaawansowanych narzędzi do rysowania, aby stworzyć własne całkowicie unikalne kształty. Intuicyjny i elastyczny zestaw narzędzi jest przystosowany do najbardziej zaawansowanych potrzeb w zakresie projektowania logo.

Niesamowite efekty specjalne
Dodaj kreatywny akcent przy użyciu profesjonalnych efektów, które zostaną zauważone. Podnieś swoje logo z płótna za pomocą cienia, dodaj technikę fazowania 3D i wiele więcej, aby nadać swojemu projektowi niepowtarzalny wygląd.

Twoje logo Twoja marka, używaj go wszędzie!
Twoje logo jest obliczem Twojej firmy i odzwierciedla osobowość i kulturę Twojej firmy. Jako tożsamość marki chcesz przekonujące, profesjonalne logo nadające się do użycia wszędzie, aby przyciągnąć klientów. Twoje logo to nie tylko imię i nazwisko, ale wszystko, co reprezentujesz Ty i Twoja firma. Zacznij tworzyć idealne logo już dziś dzięki Logo Design Studio Pro.

------------

[ENG]

Summitsoft Logo Design Studio Pro is an easy-to-use yet powerful logo design software that offers a new experience of designing unique, and professional-looking logos. The program helps you create unique logos with easy, no matter what professional area you are in. It offers a large number of templates of different types of categories and graphics editor. Just choose from a variety of designs and concepts to create logo design, identify images or text, and make it out. In addition, Summitsoft Logo Design Studio Pro also lets you create logos from scratch, blank canvas, logo templates and graphics.

Platinum Edition:

Includes EVERYTHING in Standard Edition
- Over 2000 Logo Templates
- Over 6000 Graphic Ojbects
- Full Vector Graphics

Includes: 3 Premium Expansion Packs
- Cutting Edge
- Vintage Cool
- Color Splash

Key Features:
- A wide range of Objects, Shapes and Taglines
- Customize your logo design from templates
- Directly import from your scanner or camera
- Creative and professional-level special effects
- Export your logos to a most popular format
- Import Logos from files and image formats
- Total control over the logo/ design creation
- Intuitive tools, templates, designs, options
- Create and edit or customize existing logos
- Thousands of pre-designed logo templates
- Works for both Design Pros and Novice users
- Simplifies your designing process, and more.

What’s new in Logo Design Studio Pro 2:
- Added more pre-designed templates
- Other bug fixes and improvements.

------------

strona producenta: https://summitsoft.com/
system operacyjny: Windows 8/ 8.1/ 10 (32bit - 64bit)
wymagany: .NET Framework3.5 (zawiera wersje .NET 2.0 i 3.0)

------------

- wystarczy zainstalować ( wersja aktywowana )

------------

- proces instalacji jest dwustopniowy (po uruchomieniu pliku instalatora pojawi sie okno kreatora, zaakceptuj licencję, kliknij na "INSTALL")
- instalator przygotuje pliki potrzebne do instalacji (następnie ponownie pojawi sie okno kreatora, zaakceptuj licencję, kliknij na "INSTALL")
- dokończ instalację, kliknij na "Finish"
- poczekaj to jeszcze nie koniec
- dokończ proces instalacji, ponownie kliknij na "Finish"
- uruchom program

- wymagany: .NET Framework3.5 (zawiera wersje .NET 2.0 i 3.0), jeśli nie masz zainstalowanego, to przy pierwszym uruchomieniu programu zostaniesz automatycznie o tym powiadomiony kliknij na "Pobierz i zainstaluj tę funkcje" (wymaga włączonej usługi Windows Update)
- po zainstalowaniu .NET Framework3.5 uruchom program ponownie

------------

Win 10 64bit screen po instalacji:
http://i.ibb.co/f2PkRxb/2.png
http://i.ibb.co/3fx9GHg/3.png
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl