PDF-XChange PRO 8.0.336.0 [AKTYWNE] (X32X64)[MULTI,PL] torrent

 
PDF-XChange PRO 8.0.336.0 [AKTYWNE] (X32X64)[MULTI,PL]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:14.04.2020
Kategoria:Windows
Rozmiar:129.69 MB
Seedów:5
Peerów:0
Pobrań:47

PDF-XChange PRO 8.0.336.0 [AKTYWNE] (X32X64)[MULTI,PL] torrent


PDF-XChange PRO

PDF-XChange PRO to wiodące na świecie narzędzie do tworzenia i manipulacji plikami PDF. Oferuje wszystkie funkcje PDF-XChange Standard, PDF-Tools, PDF-XChange Editor, seryjnego konwertera OFFice2PDF, a także MSOffice Toolbar Addin, który pozwala na konwertowanie do plików PDF formatów .xls, .pub, .ppt, .vsd i .doc z wykorzystaniem opcji charakterystycznych dla MS Office. Jak widać spektrum funkcji jest tak bogate, że PDF-XChange PRO jest bezapelacyjnie najbardziej kompletnym rozwiązaniem do plików PDF - i to w bardzo niskiej cenie.

PDF-XChange PRO jest w stanie wygenerować najmniejsze pliki, tworząc lub modyfikując je najszybciej i najwierniej w porównaniu z konkurencyjnymi narzędziami. W związku z tym, że program ten tak naprawdę jest paczką wielu przydatnych narzędzi, będą Państwo zadowoleni z jego nieograniczonych możliwości. Aby zobaczyć pełną listę funkcji PDF-XChange PRO, prosimy o przejrzenie poniższej tabeli.
http://tracker-software.pl/oferta-tracker-software.html#table

PDF-XChange Pro to program przeznaczony do tworzenia plików w formacie Adobe PDF z poziomu większości aplikacji Windows, między innymi MS Word, MS Excel, AutoCAD, MS Publisher itd. - lista jest praktycznie nieskończona.

PDF-XChange działa jak drukarka, z tą różnicą, że treści drukowane są do PDF a nie na papier. Dodatkowo użytkownik otrzymuje do dyspozycji funkcje integrujące produkt z Microsoft Office, dzięki czemu jest możliwe tworzenie aktywnych spisów treści - Table of Contents (TOC), czy też stosowanie stylów internetowych pozwalających na umieszczanie w dokumencie PDF

Kolejnym dodatkiem jest specjalne rozszerzenie o nazwie Office2PDF. Jest to specjalny konwerter umożliwiający łączenie wielu plików zapisanych w formatach obsługiwanych przez Microsoft Office: .doc, .xls, .rtf, .html, .txt w jeden dokument PDF.

Pakiet PDF-XChange Pro daje użytkownikowi możliwość:

Wykonywania wydruków z dowolnej aplikacji Windows na wirtualnej drukarce PDF
Wykorzystania bogatego zestawu narzędzi do tworzenia i aktualizowania dokumentów PDF - PDF-Tools
Generowanie dokumentów PDF wykorzystujących funkcje MS Office (ikony paska narzędzi, funkcje specjalne)
Wsadowe konwertowanie dokumentów MS Office.

homepage: https://www.tracker-software.com/product/pdf-xchange-pro

System Requirements
PDF-XChange PRO V8 supports all Windows (32/64 bit) operating systems from Windows 7 and later

Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32/64 bit)

Navigation:Product Manuals?PDF-XChange PRO V8
http://help.tracker-software.com/pdfxp8/
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena

romek52 2020-05-15 23:57:25

Archiwum nie otwiera się


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl