Kbuntu 8.04 (noLTS) Hardy Heron Desktop [CD] [amd64] [.iso] torrent

 
Kbuntu 8.04 (noLTS) Hardy Heron Desktop [CD] [amd64] [.iso] torrent


Pozycję wystawił:
Gwaru
Dodano:03.05.2008
Kategoria:Linux
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Kbuntu 8.04 (noLTS) Hardy Heron Desktop [CD] [amd64] [.iso] torrent

[system operacyjny linuks]


Dystrybucja spełnia wszystkie warunki systemu do domu i biura. Zawiera ona środowisko graficzne KDE. Posiada pełen zestaw aplikacji biurowych (OpenOffice.org, KOffice), internetowych (Mozilla Suite, Evolution, KMail, GNU Gadu, TleenX), multimedialnych (xine, MPlayer), edukacyjnych (KGeo, Dr Genius), graficznych (GIMP), organizacyjnych (Planner, GNU Terminarz Ucznia), gier (Pingus, Tux Racer, FreedroidRPG) itd. Innowacją w systemie jest wprowadzenie Wireless Assistant - usługi obsługi sieciowych kart bezprzewodowych, których nie obsługuje większość dystrybucji.

Kolejne wydanie tego kuzyna Ubuntu - 8.04 Hardy Heron - Zawiera zarówno KDE 3.5, jak i KDE 4, w związku z tym nie ma długoterminowego wsparcia (LTS) od Canonical.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl