Super Mario 3D World 2013 [60 FPS] [Cemu 1 8 1b] [MULTi8 ENG] [EXE] torrent

 
Super Mario 3D World 2013 [60 FPS] [Cemu 1 8 1b] [MULTi8 ENG] [EXE] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:11.10.2019
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:1.05 GB
Seedów:6
Peerów:0
Pobrań:5

Super Mario 3D World 2013 [60 FPS] [Cemu 1 8 1b] [MULTi8 ENG] [EXE] torrent


...( Info )...
Wydanie SYMETRYCZNY: 29 Października 2017
Premiera Gry: 22 Listopada 2013
Gatunek: Zręcznościowe, Platformowe, Mario, Tryb Kooperacji, 3D
Producent: Nintendo
Wydawca: Nintendo
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Holenderski, Rosyjski

...( Opis )...
Super Mario 3D World to piętnasty tytuł z wydawanej przez Nintendo serii gier zręcznościowych Super Mario. Jest to zarazem pierwsza pozycja należąca do tego cyklu przeznaczona na konsolę Wii U. Gra rozwija rozwiązania spotykane w poprzednich odsłonach cyklu, za wzór biorąc szczególnie Super Mario 3D Land, wydane na konsolę 3DS w 2011 roku.
Podobnie jak w przypadku wspomnianego tytułu, mamy tutaj do czynienia z lekką, trójwymiarową grą platformową, która miejscami zamienia się w klasyczną, side-scrollowaną zręcznościówkę, kiedy to obserwujemy akcję z boku. Przemierzamy kolorowe lokacje o liniowej strukturze, wypełnione przeszkodami i przeciwnikami do pokonania oraz prostymi zagadkami logicznymi. Na początku każdego poziomu wybieramy jedną z czterech postaci, kontrolę nad resztą powierzając sztucznej inteligencji. Dostęnymi bohaterami są Mario, Luigi, Księżniczka Peach i Toad, a każde z nich dysponuje wyjątkowymi zdolnościami &ndash Luigi potrafi na ten przykład wysoko skakać, a Toad bardzo szybko biega. Oprócz wspomnianych utrudnień, w przemierzanych lokacjach czekają na nas również rozmaite &bdquoznajdźki&rdquo, jak monety czy power-upy. Wśród tych ostatnich znajdziemy absolutną nowość dla całej serii, a mianowicie dzwonek zamieniający postać w kota. Będąc w takiej formie, możemy szybciej się poruszać, skuteczniej atakować przeciwników oraz wspinać się w niedostępne wcześniej obszary.
Gra prezentuje styl graficzny, do jakiego przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony serii, choć z uwagi na specyfikację platformy, na którą ją przygotowano, oprawa jest bardziej szczegółowa i obfituje w większą ilość efektów. Będąc przy temacie strony technicznej, warto również wspomnieć, że Super Mario 3D World wykorzystuje możliwości oferowane przez ekran dotykowy kontrolera konsoli Wii U &ndash używając go, możemy np. ujawnić niewidoczne gołym okiem bloki, które kryją kolejne monety, lub nawet osłabić przeciwników. Gra oferuje także wsparcie dla usługi Off-TV Play, umożliwiając zabawę bez udziału telewizora, przy wykorzystaniu wyłącznie wspomnianego ekranu na kontrolerze.
Jak wspomniano, pieczę nad pozostałymi postaciami w drużynie sterowanego bohatera sprawuje sama gra, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zaprosić do zabawy maksymalnie troje przyjaciół i razem przemierzać poziomy, pomagając sobie wzajemnie. Możliwe jest też spróbowanie swoich sił w trybie, w którym liczy się rywalizacja między graczami.
...( Instalacja )...
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Uruchom Cemu Settings (Dostosuj Własne Ustawienia)
4.Uruchom Super Mario 3D World z Ikonki Na Pulpicie
5.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Super Utilities Professional v 9 39 [Keygen] [Eng] [Arx]    Supernatural S03E01 HDTV XviD English    VA -The Best Of Non-Stop Super Eurobeat Collection *1994-2010* [mp3@128-320kbps]    Supergirl [S02E21] [720p] [HDTV] [x264-SVA] [ENG]

Super Utilities Professional v.9.39 [Keygen] [Eng] [Arx]

Supernatural S03E01 HDTV XviD English

VA -The Best Of Non-Stop Super Eurobeat Collection  *1994-2010* [mp3@128-320kbps]

Supergirl [S02E21] [720p] [HDTV] [x264-SVA] [ENG]

thc84 2020-08-21 21:19:53

niestety u mnie na win 10 nie działa


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl