Battle Isle The Andosia War [PC- CD] [Eng, Rus]

 
Battle Isle The Andosia War [PC- CD] [Eng, Rus]


Pozycję wystawił:
TommyVercetti
Dodano:16.01.2009
Kategoria:Gry PC

Battle Isle The Andosia War [PC- CD] [Eng, Rus]

[strategiczne (RTS / turowa)]


Battle Isle The Andosia War [PC- CD] [Eng, Rus]
Oryginalny Tytuł: Battle Isle The Andosia War
Polski Tytuł: Battle Isle The Andosia War

Producent: Cauldron
Wydawca: Blue Byte Software
Rok Wydania: 2000
Gatunek: strategiczne (RTS / turowa)


Ocena Gry Online: 8.2
Więcej o grze: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=23

Wymagania sprzętowe:
Pentium II 300MHz
64MB RAM
akcelerator 3D

Opis:
...Planeta Chromos, rok 345 Nowej Ery. Pod przywództwem tajemniczej Najwyższej Kapłanki powstaje, a następnie szybko rozrasta się w olbrzymią potęgę militarną sekta „Dzieci Haris”. Jej celem staje się doprowadzenie dotychczasowych władz do upadku oraz wprowadzenie dyktatury charyzmatycznej liderki. Ponadto wszystko wskazuje na to, że grupa zajmuje się produkcją rzadkiego specyfiku o nazwie Andozja. Po niespodziewanym ataku, w wyniku którego rozgromione zostają oddziały rządowe, rozpoczyna się wielki konflikt.
Tak zaczyna się kolejna odsłona serii Battle Isle będąca zupełnie nowym spojrzeniem na strategię. W produkcji tej połączono w nowatorski sposób tryb turowy ze strategią czasu rzeczywistego.
Gra wykorzystuje w pełni trójwymiarową, bogatą w szczegóły grafikę 3D. Miejsce akcji można oglądać pod dowolnym kątem, nie brakuje także dodatkowych efektów specjalnych takich jak: zmieniające się warunki pogodowe lub pory roku. W animacjach zastosowano nowoczesną technikę multi-layer.
Podobnie jak w innych grach strategicznych, również w Battle Isle 4 prowadzi się badania i odkrycia technologiczne, buduje nowe budynki, nowe jednostki i nowe bronie. Ważną rolę odgrywa wątek fabularny, co jest już tradycją sagi, powiązany oczywiście z poprzednimi częściami serii. Do dyspozycji są dwie kampanie po dwadzieścia misji każda, a także tryb multiplayer z darmowym serwerem Blue Byte.


Hasło do rozpakowania: ewares.org
Linki z hostingów plików:

 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Night At The Museum: Battle Of The Smithonian (2009) [ENG] [CAM] [XViD-DEViSE]    BattleField 3 *2011* [2xDVD9] [RELOADED] [ ISO] [MULTi-7/PL][coolraper]    Inwazja: Bitwa o Los Angeles / Battle: Los Angeles (2011) [BRRip XviD] [Lektor PL] [WU]    Peninsular War Battles 2017 [ENG] [RELOADED] [ISO]

Night At The Museum: Battle Of The Smithonian (2009) [ENG] [CAM] [XViD-DEViSE]

BattleField 3 *2011* [2xDVD9] [RELOADED] [.ISO] [MULTi-7/PL][coolraper]

Inwazja: Bitwa o Los Angeles / Battle: Los Angeles (2011) [BRRip.XviD] [Lektor PL] [WU]

Peninsular War Battles 2017 [ENG] [RELOADED] [ISO]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl