Ryszard Ćwirlej - Pójdę twoim śladem (2019) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3] torrent

 
Ryszard Ćwirlej - Pójdę twoim śladem (2019) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:14.02.2019
Kategoria:Książki
Rozmiar:4.07 MB
Seedów:0
Peerów:0
Pobrań:0

Ryszard Ćwirlej - Pójdę twoim śladem (2019) [ebook PL] [epub
mobi pdf azw3] torrent


Info

Ryszard Ćwirlej
Pójdę twoim śladem
thriller/sensacja/kryminał
[ebook PL]
format [epub mobi pdf azw3]

premiera 16 stycznia 2019

Opis

KRYMINAŁ RETRO NAJWYŻSZEJ KLASY

Wiosna roku 1919. Porucznik Antoni Fischer, weteran armii pruskiej i uczestnik Powstania Wielkopolskiego, wraca do Poznania. Oddelegowany z frontu powstańczego ma zająć się organizacją i tworzeniem w mieście polskiej policji. Już w kilka godzin po przyjeździe do miasta Fischer staje przed pierwszym w swojej karierze wyzwaniem śledczym.

W budynku dawnej Królewskiej Akademii Niemieckiej (obecnie Collegium Minus), w którym właśnie powstaje Poznański Uniwersytet, pracownicy natrafiają na powieszone zwłoki nocnego stróża. Wszystko wskazuje na samobójstwo ? twierdzi wezwany na miejsce lekarz, więc sprawa powinna zostać czym prędzej zamknięta. Jednak Fischera coś w tym samobójstwie niepokoi. Postanawia przyjrzeć się sprawie dokładniej. Szybko okazuje się że młody policjant, bez śledczego doświadczenia, musi rozwiązać zagadkę, z którą nie poradziłoby sobie wielu jego bardziej doświadczonych kolegów.

Pójdę twoim śladem to czwarta powieść niezwykle popularnego cyklu kryminałów, której bohaterem jest komisarz Antoni Fischer. Tym razem Ryszard Ćwirlej odsłania przed czytelnikami tajemnicę pierwszego śledztwa prowadzonego przez poznańskiego policjanta.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Ryszard Wojciech Kowalski - W pogoni [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]    Cenckiewicz S - Atomowy szpieg Ryszard Kukliński i wojna wywiadów [PL] [PDF]    Mały atlas anatomiczny - Ryszard Aleksandrowicz [PL] [PDF]    Ryszard Ćwirlej - cykl Aneta Nowak tom 1-3 (2015-2020) [ebook PL] [epub mobi pdf]

Ryszard Wojciech Kowalski - W pogoni [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]

Cenckiewicz S. - Atomowy szpieg. Ryszard Kukliński i wojna wywiadów [PL] [PDF]

Mały atlas anatomiczny - Ryszard Aleksandrowicz [PL] [PDF]

Ryszard Ćwirlej - cykl Aneta Nowak tom 1-3 (2015-2020) [ebook PL] [epub mobi pdf]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl