303 Squadron: Battle Of Britain *2018* - V1.3.0 [MULTi7-PL] [ISO] [HOODLUM] torrent

 
303 Squadron: Battle Of Britain *2018* - V1.3.0 [MULTi7-PL] [ISO] [HOODLUM] torrent


Pozycję wystawił:
SyMeTrYcZnY87
Dodano:31.08.2018
Kategoria:Gry PC
Seedów:0
Peerów:0
Pobrań:0

303 Squadron: Battle Of Britain *2018* - V1.3.0 [MULTi7-PL] [ISO]
[HOODLUM] torrent

[Symulacje, II Wojna Światowa, Samoloty, Polskie, Indie Historyczne]


...( Info )...

Wydanie HOODLUM: 31 Sierpnia 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 31 Sierpnia 2018
Gatunek: Symulacje, II Wojna Światowa, Samoloty, Polskie, Indie Historyczne
Producent: Atomic Jelly
Wydawca: Movie Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Rosyjski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.3.0


...( Opis )...

303 Squadron: Battle of Britain jest symulatorem lotniczym, za którego opracowaniem stoi studio Atomic Jelly. Produkcja pojawiła się na platformie PC, PS4 itd., a jej wydanie wzięła na swoje barki firma Movie Games. Zarówno producent, jak i wydawca opisywanego tytułu wchodzą w skład grupy PlayWay.

Historia opowiedziana w grze 303 Squadron: Battle of Britain koncentruje się na przedstawieniu tytułowego Dywizjonu 303 – polskiego oddziału lotniczego uformowanego w Wielkiej Brytanii w 1940 roku, który walczył u boku RAF-u, odgrywając kluczową rolę podczas Bitwy o Anglię. Gracze mają możliwość prześledzenia losów poszczególnych pilotów, mechaników i pozostałych osób pracujących w bazie lotniczej w Northolt, a także wzięcia udziału w autentycznych potyczkach z tamtego okresu, których przebieg odtworzono w oparciu o historyczne dokumenty.

Opracowując schemat rozgrywki w 303 Squadron: Battle of Britain, autorzy położyli nacisk na szybkie i dynamiczne bitwy w przestworzach. Stojące za nimi mechanizmy plasują ów tytuł pomiędzy symulacją a grą zręcznościową. Pomimo że całość została skonstruowana w taki sposób, by dobrze się tutaj czuli zarówno kompletni nowicjusze, jak i doświadczeni piloci, autorom udało się oddać specyfikę ówczesnych potyczek i maszyn, jakie brały w nich udział.

W przerwach od walki z siłami Luftwaffe trafiamy do wyżej wspomnianej bazy, którą zaprojektowano w oparciu o archiwalne plany i oddano nam do swobodnej eksploracji – możemy tutaj dokonać niezbędnych napraw w naszym samolocie (mowa o modelu Hawker Hurricane) czy zainstalować przydatne modyfikacje, ale też rozejrzeć się za skrzętnie poukrywanymi znajdźkami. Oprócz zadań głównych na wykonanie czeka szereg zleceń pobocznych, również opracowanych w oparciu o prawdziwe wydarzenia z czasów II wojny światowej (aczkolwiek niekoniecznie powiązanych z samym Dywizjonem 303), które zabierają nas w podróż na inne europejskie teatry działań wojennych.

Trójwymiarowa oprawa graficzna 303 Squadron: Battle of Britain prezentuje wysoki poziom wykonania. Uwagę zwracają zwłaszcza pełne detali projekty samolotów.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5-4690 3.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X lub lepsza, 10 GB HDD, Windows 7/8/10

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Miłość szmaragd i krokodyl Romancing the Stone [1984] [BRRip XviD] [GR4PE] [Lektor PL]    Sawney: Flesh of Man / Lord Of Darkness *2012* [DVDRiP] [XViD-UNiQUE] [ENG] [RABBiT]    Dochodzenie / The Killing [S02E07] [DVBRip] [XviD-TR0D4T] [Lektor PL]    Prywatna praktyka - Private Practice [S05E14] [HDTV] [XviD-LOL] [ENG] [AgusiQ] ♥

Miłość szmaragd i krokodyl  Romancing the Stone [1984] [BRRip XviD] [GR4PE] [Lektor PL]

Sawney: Flesh of Man / Lord Of Darkness *2012* [DVDRiP] [XViD-UNiQUE] [ENG] [RABBiT]

Dochodzenie / The Killing [S02E07]  [DVBRip] [XviD-TR0D4T] [Lektor PL]

Prywatna praktyka - Private Practice [S05E14] [HDTV] [XviD-LOL] [ENG] [AgusiQ] ♥

korohg 2018-09-03 20:54:21

tego pobrac nie idzie


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl