The Spectrum Retreat *2018* [MULTi7-ENG] [ISO] [PLAZA] torrent

 
The Spectrum Retreat *2018* [MULTi7-ENG] [ISO] [PLAZA] torrent


Pozycję wystawił:
SyMeTrYcZnY87
Dodano:13.07.2018
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:3.76 GB
Seedów:2
Peerów:0
Pobrań:14

The Spectrum Retreat *2018* [MULTi7-ENG] [ISO] [PLAZA] torrent

[Logiczne, FPP, Indie, Science Fiction]


...( Info )...

Wydanie PLAZA: 13 Lipca 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 13 Lipca 2018
Gatunek: Logiczne, FPP, Indie, Science Fiction
Producent: Dan Smith Studios
Wydawca: Ripstone

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Rosyjski


...( Opis )...

The Spectrum Retreat to gra logiczna stworzona z myślą o platformie PC Windows. Produkcja została opracowana przez Dan Smith Studios – jednoosobowe studio z Wielkiej Brytanii. Deweloper nawiązał współpracę z firmą Ripstone, która pomogła w procesie produkcyjnym oraz zajęła się stroną wydawniczą. Co ciekawe, młody twórca zdobył duże wyróżnienie już za prototyp opisywanego tytułu, gdyż w 2016 roku zgarnął nagrodę BAFTA YGD.

Przygodę w The Spectrum Retreat rozpoczynamy pobudką w urządzonym w stylu art deco hotelu Penrose, nie pamiętając niczego ze swojej przeszłości. Po chwili odbieramy telefon od tajemniczej kobiety, która w pośpiechu tłumaczy nam, że trzymany przez nas w rękach gadżet może absorbować określone barwy. Uzbrojeni w tę wiedzę staramy się odnaleźć wyjście z budynku, po drodze odkrywając jego kolejne tajemnice.

W wydanym na platformę PC Windows The Spectrum Retreat akcję ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Sednem rozgrywki jest przemierzanie hotelowych pomieszczeń oraz rozwiązywanie coraz bardziej skomplikowanych zagadek polegających na manipulacji kolorami. W tym celu posługujemy się telefonem zdolnym do wymiany barw z napotykanymi po drodze sześcianami. Przechowując w nim określony kolor, możemy przekraczać pola siłowe o tej samej barwie bądź przechodzić przez mosty energetyczne o innym odcieniu; warto przy tym pamiętać o ograniczonym zasięgu urządzenia. Po rozwikłaniu wszystkich łamigłówek na danym piętrze wchodzimy do windy, która zabiera nas na kolejne kondygnacje.

Trójwymiarową grafikę The Spectrum Retreat utrzymano w unikalnej stylistyce; sterylny, niemal monochromatyczny wystrój pomieszczeń, w których rozwiązujemy zagadki, kontrastuje nie tylko z jaskrawymi kolorami sześcianów (początkowo dwoma, jednak z czasem ich paleta barw się powiększa, co zwiększa poziom trudności zagadek), lecz także z bogatymi wnętrzami niektórych pokoi hotelowych.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i3 / AMD FX-6300 3.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon RX 550 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Dziewiąty legion / The Eagle (2011) [CAM XviD-ELEKTRI4KA] [RUS][TC][coolraper]    Opiekun / The Chaperone *2011* [BRRIP] [XVID-ZET] [LEKTOR PL]    Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit)[2010][720p] xclusive(HD)[ mp4]    Pozostawieni - The Leftovers [S03E02] [HDTV] [XviD-FUM] [ENG]

Dziewiąty legion / The Eagle (2011) [CAM.XviD-ELEKTRI4KA]               [RUS][TC][coolraper]

Opiekun / The Chaperone *2011* [BRRIP] [XVID-ZET] [LEKTOR PL]

Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit)[2010][720p] xclusive(HD)[.mp4]

Pozostawieni - The Leftovers [S03E02] [HDTV] [XviD-FUM] [ENG]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl