Koihime Enbu RyoRaiRai *2018* - V1.0 U1 (Update1) [MULTi4-ENG] [3DM] [RAR-EXE] torrent

 
Koihime Enbu RyoRaiRai *2018* - V1.0 U1 (Update1) [MULTi4-ENG] [3DM] [RAR-EXE] torrent


Pozycję wystawił:
SyMeTrYcZnY87
Dodano:13.07.2018
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:5.16 GB
Seedów:2
Peerów:1
Pobrań:17

Koihime Enbu RyoRaiRai *2018* - V1.0 U1 (Update1) [MULTi4-ENG]
[3DM] [RAR-EXE] torrent

[Bijatyki, 2D, Manga i Anime, Na 2 Osoby, Podzielony/Wspólny Ekran]


...( Info )...

Wydanie 3DM: 13 Lipca 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 13 Lipca 2018
Gatunek: Bijatyki, 2D, Manga i Anime, Na 2 Osoby, Podzielony/Wspólny Ekran
Producent: Unknown Games
Wydawca: Degica Games

Dostępne Języki: Angielski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Japoński


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0 U1 (Update1)


...( Opis )...

Wydane na PC Windows Koihime Enbu RyoRaiRai jest dwuwymiarową bijatyką, w której otrzymujemy możliwość kontrolowania postaci znanych z anime Koihime Musou (swobodnej adaptacji książki Opowieść o Trzech Królestwach autorstwa Luo Guanzhonga). Gra jest poprawioną wersją Koihime Enbu z 2016 roku. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiadają firmy Degica Games (Skyborn, Deadly Sin) oraz Unknown Games (Gear Boy).

Świat Koihime Enbu RyoRaiRai opiera się luźno na Chinach z czasów chylącej się ku upadkowi dynastii Han (169 rok n.e.). Osoby występujące w grze zostały stworzone w oparciu o prawdziwe postacie historyczne, a także fikcyjnych bohaterów książki Opowieść o Trzech Królestwach), z jedną różnicą – wszystkie są ślicznymi kobietami.

Koihime Enbu RyoRaiRai to klasyczna dwuwymiarowa bijatyka. Zabawę rozpoczynamy od wybrania jednej z kilkunastu postaci (każda z nich posiada odmienne uzbrojenie i zestaw ciosów) oraz stratega (każdy wybór oferuje dostęp do dodatkowych zdolności). Następnie jesteśmy przenoszeni na arenę, na której toczymy pojedynek z bohaterką kontrolowaną przez komputer albo innego gracza. Starcie obserwujemy z boku. Kontrolując postać, wyprowadzamy ciosy, które możemy również łączyć w kombinacje. Dodatkowo w czasie walki mamy możliwość wykonywania ataków specjalnych, odblokowywanych po napełnieniu specjalnego paska.

W Koihime Enbu RyoRaiRai możemy grać samotnie albo przeciwko innym osobom – za pośrednictwem Internetu lub lokalnie, na jednym ekranie. Do dyspozycji mamy także tryb treningowy.

Koihime Enbu RyoRaiRai posiada ładną, dwuwymiarową oprawę graficzną. Zarówno postacie, jak i plansze są ręcznie rysowane i mogą się podobać – pod warunkiem, że nie przeszkadza nam charakterystyczny dla wielu azjatyckich produkcji, mangowy styl.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i3 2.0 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki Intel HD 3000 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows Vista/7/8.1/10

...( Instalacja )...

1.Pobierz/Wypakuj
2.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl