Lobotomy Corporation Monster Management Simulation 2018 V1 0 2 10a [Bonus Content + Patches x4] [MULTi6 ENG] [ISO] [SKIDROW] torrent

 
Lobotomy Corporation  Monster Management Simulation 2018  V1 0 2 10a [Bonus Content + Patches x4] [MULTi6 ENG] [ISO] [SKIDROW] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:13.06.2018
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:1.80 GB
Seedów:13
Peerów:1
Pobrań:0

Lobotomy Corporation Monster Management Simulation 2018 V1 0 2
10a [Bonus Content + Patches x4] [MULTi6 ENG] [ISO] [SKIDROW] torrent


Wydanie SKIDROW: 22 Kwietnia 2018
Premiera Gry: 9 Kwietnia 2018 - 23 Maja 2018 (Patch V1.0.2.10a)
Gatunek: Strategiczne, 2D, Ekonomiczne, Elementy Symulacyjne, Horror, Humorystyczne, Roguelike, Side-Scroll
Producent: Project Moon
Wydawca: Project Moon

Dostępne Języki: Angielski, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Rosyjski

Zawartość Dodatkowa:

- Lobotomy Corporation - Original Soundtrack

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.2.10a (Po Zainstalowaniu Patcha) + Bonus Content

...( Opis )...

Przygotowane z myślą o PC Windows Lobotomy Corporation - Monster Management Simulation jest nietypową grą strategiczną z elementami roguelike. Wcielamy się w niej w pracownika tytułowej firmy, który ma za zadanie nadzorować potwory żyjące w tajnym kompleksie. Produkcja jest inspirowana m.in. filmami Cabin in the Woods i Warehouse 13. Za jej stworzenie odpowiada niezależne studio Project Moon.

Tytułowe Lobotomy Corporation jest firmą działającą w branży energetycznej. Zajmuje się wydobywaniem nieskończonej ilości entropii (źródła energii) z odizolowanych "anomalii" - potworów zamieszkujących kompleks - z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej do tego celu technologii. Gracz wciela się w administratora, któremu w pracy pomagają AI o imionach Angela oraz Sephira - to właśnie w głównej mierze poprzez dialogi z nimi popychana jest do przodu historia.

Lobotomy Corporation - Monster Management Simulation jest grą strategiczną, która pod pewnymi względami przypomina np. This War of Mine czy Fallout Shelter. Zadaniem gracza jest wydobywanie energii z "anomalii" i równoczesne dbanie o bezpieczeństwo podwładnych. Wymaga to uważnego obserwowania i badania każdego z potworów w tym celu dobieramy personel i sposób działania, które najlepiej nadają się do danego zadania. Warto też odnotować, że ilość generowanej przez daną istotę energii jest uzależniona od warunków, w jakich żyje - na nie również mamy wpływ.

To jednak nie wszystko: potwory, które nadzorujemy są bardzo niebezpieczne. Niektóre z nich nie są zainteresowane pełnieniem roli generatora i próbują się uwolnić, korzystając przy tym z szerokiej gamy umiejętności - m.in. kontroli umysłu. Ucieczka maszkary oznacza chaos i problemy, które prowadzą do dalszych komplikacji (i jeszcze większego chaosu). Kłopoty powodują spadek morale zespołu, co może skutkować nieposłuszeństwem. Czasem konieczne może być. wysadzenie pewnej części kompleksu.

Lobotomy Corporation - Monster Management Simulation posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Przygotowane z myślą o PC Windows Lobotomy Corporation - Monster Management Simulation charakteryzuje się barwną, dwuwymiarową oprawą graficzną, która stylem nawiązuje do filmów animowanych. Grafice nie można odmówić pewnego uroku.

...( DANE TECH )...

Minimalne: Intel Core i5-3570 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 8.1

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowymcensored
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl