Graham Masterton Martwi za życia (2018) [ebook PL] [epub mobi pdf] torrent

 
Graham Masterton   Martwi za życia  (2018) [ebook PL] [epub mobi pdf] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:09.03.2018
Kategoria:Książki
Rozmiar:6.60 MB
Seedów:2
Peerów:0
Pobrań:115

Graham Masterton Martwi za życia (2018) [ebook PL] [epub mobi
pdf] torrent


Graham Masterton
Martwi za zycia
thriller/sensacja/kryminał
[ebook PL]
format [epub mobi pdf]

premiera 31 stycznia 2018Po nieudanej operacji Trójząb detektyw nadkomisarz Katie Maguire ma pełne ręce roboty. Mimo policyjnych działań Cork zalewa fala narkotyków i dopalaczy, grupa złodziei psów włamuje się do hotelu dla psów Sceolan i kradnie dwadzieścia sześć rodowodowych zwierząt, jeden ze złodziei zostaje zastrzelony, a właściciel hotelu i jego żona składają fałszywe zeznania. Tymczasem w Halloween sprzed klubu Eclipse w niewyjaśnionych okolicznościach znika dziewiętnastoletnia Siobhán O'Donohue.

Chaos panuje również w życiu osobistym Katie. Nękana poczuciem winy postanawia zaopiekować się okaleczonym kochankiem i odkrywa, że łączące ich niegdyś, płomienne uczucie wypaliło się. Jej relacje z zastępcą komendanta Jimmym O'Reillym nadal są napięte po tym, jak odkryła, że aby spłacić długi swojego młodego kochanka, O'Reilly pożyczał pieniądze od lokalnego gangstera Bobby'ego Quilty'ego.
Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy do zespołu Katie dołącza przystojny psi detektyw Conor Ó Máille, który przewraca jej życie uczuciowe do góry nogami.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Heather Graham - Zło (2014) [PL] [pdf]    Krzysztof T Dąbrowski, Graham Masterton i inni - Dziedzictwo Manitou [ebook PL] [epub mobi pdf]    Masterton Graham - Aniołowie chaosu [audiobook PL]    Heather Graham - Niewidzialne (2013) [PL] [pdf]

Heather Graham - Zło (2014) [PL] [pdf]

Krzysztof T. Dąbrowski, Graham Masterton i inni - Dziedzictwo Manitou [ebook PL] [epub mobi pdf]

Masterton Graham - Aniołowie chaosu [audiobook PL]

Heather Graham - Niewidzialne (2013) [PL] [pdf]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl