Fast & Furious 5 Official Game HD [ANDROID] [APK] [ENG] torrent

 
Fast & Furious 5 Official Game HD [ANDROID] [APK] [ENG] torrent


Pozycję wystawił:
PROAC
Dodano:30.01.2018
Kategoria:GSM
Rozmiar:39.10 MB
Seedów:0
Peerów:0
Pobrań:0

Fast & Furious 5 Official Game HD [ANDROID] [APK] [ENG] torrent

[Wyścigi]


Fast & Furious 5 Official Game HD [ANDROID] [APK] [ENG]

Fast Five the Movie: Official Game HD - a racing simulator for fans of speed, based on the popular movie Fast and furious 5. Play the role of Brian O'Connor who appeared on a reverse side of the law and decided to collect a team of the best racers. You are waited for by the routes passing through the largest cities of the world, the newest models of cars, a multiplayer and other gratefulness! Also, you will get access to tuning to improve the characteristics of your car. During arrivals you are expected by surprises, in the form of blowing-up houses and falling bridges that will cardinally change the habitual route and you should look for ways of detours. In the game there’re some modes of competition (sprint, drift, ring, etc.). Quite good control system. Excellent music. The game differs with tremendous graphics and an excellent gameplay.
===========================================
Premiera Szybkich i Wściekłych 5 jeszcze w Polce nie miała miejsca ale już dzisiaj możemy pograć w wyścigi oparte na filmowej licencji. Przeważnie tego typu gry mają za zadanie jedynie sprzedać się na fali popularności filmu ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Śmiem nawet twierdzić, że Fast & Furious 5: Official Game HD jest lepsze od Asphalt 6.
Jak przystało na grę na licencji filmu spotykamy się tutaj z bohaterami Fast & Furious 5. Fabuła prezentowana jest między kolejnymi rozdziałami za pomocą (prawdopodobnie) kadrów z filmu okraszonych filtrem nadającym im nieco komiksowy styl. Trzeba przyznać, że prezentuje się to bardzo ładnie. Gameloft stopniowo wprowadza do swoich gier dubbing postaci, więc pojawiające się napisy są czytane przez odpowiednich lektorów., kto wie być może są to nawet aktorzy wcielający się w bohaterów z filmu.

YT:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=7-q_rlFTKIk
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Fast Forward *2009* [DVDRiP XviD-D3Si][Hindi][NAPISY ENG][AgusiQ]    VA - Bed and Breakfast Lounge Vol 1 *2014* [mp3@320kbps]    Zabójcza prędkość 2 - Born to Race: Fast Track (2014) [BDRip] [XViD-J25] [Lektor PL]    Daydream Nation *2010* [720p BluRay x264-FASTHD][ENG][TC][AgusiQ] ♥

Fast Forward *2009* [DVDRiP.XviD-D3Si][Hindi][NAPISY ENG][AgusiQ]

VA - Bed and Breakfast Lounge Vol 1 *2014* [mp3@320kbps]

Zabójcza prędkość 2 - Born to Race: Fast Track (2014) [BDRip] [XViD-J25] [Lektor PL]

Daydream Nation *2010* [720p.BluRay.x264-FASTHD][ENG][TC][AgusiQ] ♥
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl