Disney Universe [PS3] [2011] [PROAC] [MULTI] torrent

 
Disney Universe [PS3] [2011] [PROAC] [MULTI] torrent


Pozycję wystawił:
PROAC
Dodano:15.01.2018
Kategoria:Konsole
Rozmiar:6.76 GB
Seedów:0
Peerów:0
Pobrań:0

Disney Universe [PS3] [2011] [PROAC] [MULTI] torrent

[AKCJA]


Disney Universe [PS3] [2011] [PROAC] [MULTI]

GAME NAME Disney Universe
LANGUAGE EUR – USA
RELEASE DATE October 25, 2011
GENRE Action
VER BLUS30773 BLES01354
SIZE 5,2 Gb

Tytułowy Disney Universe to nazwa wirtualnego świata, w którym toczy się akcja gry. Zadaniem gracza jest uratowanie cyfrowej krainy przed atakiem złośliwego hakera, który pragnie zniszczyć bajkowe uniwersum. W ratowaniu świata pomóc ma nam specjalny kostium przypominający wybranego bohatera z produkcji Disneya. Ogólnie dostępnych jest ponad 40 strojów. Kostiumy to jednak nie tylko ozdoby, gdyż każdy z nich posiada specjalne właściwości, które dodatkowo można rozwijać w trakcie zabawy. Rozgrywka w Disney Universe stanowi swoiste połączenie platformówki w stylu LittleBigPlanet z grami z serii LEGO. Kampania składa się z sześciu unikalnych światów inspirowanych bajkami i filmami Disneya. Poszczególny etapy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każdy z nich stawiał graczowi nieco inne wyzwanie. Tak więc do przejścia niektórych poziomów potrzebna jest spora zręczność, w innych przydaje się odrobina sprytu, a jeszcze inne zmuszają do wysilenia szarych komórek przy rozwiązywaniu najróżniejszych zagadek. Disney Universe skierowany jest głównie do dzieci, nie dziwi więc fakt, że wszystkie elementy gry utrzymane są w bajkowej konwencji. Mimo to kolorowa grafika, skoczna muzyka, plejada sympatycznych postaci i cała masa humorystycznych sytuacji z pewnością przypadną do gustu także starszym graczom. Gra została stworzona z myślą o rozgrywce wieloosobowej. O dziwo nie oferuje ona jednak możliwości zabawy przez internet. Twórcy udostępnili jedynie tryb gry na wspólnym ekranie. W przygodzie może wciąć udział maksymalnie czterech graczy. Każdy z nich steruje wybranym przez siebie bohaterem. Miłośnicy Disneya, którzy czują niedosyt po przejściu gry, mogą zakupić dodatkowe elementy wydłużające zabawę, m.in. nowe kostiumy, przedmioty czy lokacje.

===================================

Disney Universe a fast-paced multiplayer action adventure game. In the game, players will experience non-stop action through a mix-up of worlds inspired by both animated and live action films from Disney.

In Disney Universe, players can select from more than 40 classic and contemporary Disney character costumes, including Alice (Alice in Wonderland), Mike (Monsters, Inc.), TRON (TRON: Legacy) and Stitch (Lilo & Stitch) to explore six different worlds inspired by legendary Disney and Disney Pixar films. Each world will allow players to experience objectives and missions that follow Disney and Disney Pixar movie storylines. Players will select a character-based costume, with each costume offering a specific tool that changes and grows in power as players adventure through the game. Disney Universe offers frenetic gameplay, multiplayer with up to three friends and slapstick humor that will appeal to players of all ages.

==================================


LUS30773
1 – Install 1.01 update
2 – Install Dlc’s
Jungle Book Costume
Muppets Costume
Neverland Level
Nightmare Before Christmas Level
Phineas and Ferb Level
Villains Costume
3 – Install All Dlc
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Baśniowy Świat Walta Disneya vol 4 [2003-2004] [DVDRip AC3] [Dubbing PL] [Arx]    Disney Characters [426*640 to 1339*1056][JPG][irup]    Disney Fantasia: Music Evolved *2014* [ENG] [DVD9] [XBOX360-COMPLEX] [PAL] [RF] [ ISO]    Disney's Chicken Little (2005) [PS2][NTSC][ISO][ENG][HF/FS][p@czos]

Baśniowy Świat Walta Disneya vol.4 [2003-2004] [DVDRip.AC3] [Dubbing PL] [Arx]

Disney Characters [426*640 to 1339*1056][JPG][irup]

Disney Fantasia: Music Evolved *2014* [ENG] [DVD9] [XBOX360-COMPLEX] [PAL] [RF] [.ISO]

Disney\'s Chicken Little (2005) [PS2][NTSC][ISO][ENG][HF/FS][p@czos]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl