Cacheman 10.10.0.13 [PL] [FULL] torrent

 
Cacheman 10.10.0.13 [PL] [FULL] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:20.12.2017
Kategoria:Windows
Rozmiar:17.69 MB
Seedów:1
Peerów:0
Pobrań:0

Cacheman 10.10.0.13 [PL] [FULL] torrent


Cacheman to rozbudowane narzędzie systemowe przeznaczone do optymalizacji i wykonywania wielu innych czynności w systemie Windows. Oferuje mnóstwo sposobów na zwiększenie wydajności systemu i przyśpieszenia pracy całego komputera. Został zaprojektowany z myślą o początkujących i zaawansowanych użytkownikach.

Po zainstalowaniu program wykona automatyczną optymalizację systemu i automatycznie zastosuje najlepsze ustawienia i usprawnienia w celu zwiększenia wydajności i poprawienia stabilności systemu. W tym celu możemy skorzystać z prostej (ogólnej) optymalizacji lub wybrać jeden z dziesięciu dostępnych profili preferujących różne metody optymalizacji komputera. Wśród nich znajdziemy gotowe profile przeznaczone dla tabletów, komputerów pod kątem gier, notebooków itd.

Cacheman wyświetla wszystkie działające procesy w systemie, podaje ich ilość oraz podaje w formie wykresów pracę poszczególnych rdzeni na procesorze oraz pamięci RAM. Cacheman to doskonałe narzędzie, które może zastąpić menadżer zadań w systemie Windows. Oferuje różne możliwości podczas zarządzania procesami. Możemy je restartować, kasować, dezaktywować oraz ukrywać. Oprócz tego oferuje zarządzanie pamięcią w celu zapewnienia optymalnej wydajności dostępnej pamięci.

inf:
kliknij na paczke aby zobaczyć hasło
skopiować i wkleić w odpowiednie miejsce
MYŚLE ŻE HASŁO ŁATWIEJSZE I NIE BEDZIE PYTAŃ-bo moja nazwa niektórych przerastała

Producent:
Outer Technologies
http://outertech.com

Windows /7/8.1
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Cacheman 4 0 [ exe][PL[Multilingual]    CachemanXP v1 7 0 1 [Full] [PL]    Outertech CachemanXP 1 70 for Windows NT4/2000/2003/XP/PL + cukierek    CachemanXP v2 0 [PL] [Serial&Keygen][Mateusz215]

Cacheman 4.0 [.exe][PL[Multilingual]

CachemanXP v1.7.0.1 [Full] [PL]

Outertech CachemanXP 1.70 for Windows NT4/2000/2003/XP/PL + cukierek

CachemanXP v2.0 [PL] [Serial&Keygen][Mateusz215]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl