Advanced SystemCare Pro 11.0.3.169 [PL] [FULL] torrent

 
Advanced SystemCare Pro 11.0.3.169 [PL] [FULL] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:09.11.2017
Kategoria:Windows
Rozmiar:27.86 MB
Seedów:7
Peerów:0
Pobrań:43

Advanced SystemCare Pro 11.0.3.169 [PL] [FULL] torrent


Advanced SystemCare Pro to kompleksowe oprogramowanie do naprawiania i oczyszczania systemu operacyjnego oraz usuwania złośliwego oprogramowania z komputera. Za pomocą programu usuniemy groźne wirusy, adware oraz inne złośliwe aplikacje, naprawimy błędy w rejestrze systemowym, zoptymalizujemy połączenie internetowe oraz zapewnimy ochronę użytkownika poprzez usunięcie wszystkich śladów aktywności na komputerze.
Advanced SystemCare zawiera również narzędzia do przeprowadzania defragmentacji dysku twardego, aktualizacji systemu operacyjnego, a także usuwania zbędnych plików z nośnika danych. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do przyśpieszania internetu. Moduł ten optymalizuje wszystkie zainstalowane przeglądarki internetowe i tym samym przyśpiesza pobieranie plików i ładowanie stron internetowych.
Advanced SystemCare posiada też tryb Turbo Boost, który automatycznie optymalizuje system i przyśpiesza pracę komputera. W jego zasobach nie mogło zabraknąć dodatkowych funkcji do zarządzania i usuwania aplikacji z komputera, nadpisywania plików, naprawiania skrótów, przywracania danych czy przeprowadzania analizy dysku. Użytkownicy mogą również korzystać z menadżera do zarządzania sekcją œautorun - czyli wszystkimi procesami i aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem Windows.
W narzędziach znajdziemy moduły do monitorowania i zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle systemu, a także do kontrolowania systemu, zabezpieczania folderów, skanowania pustych folderów, odczytywania INFOrmacji o systemie czy konfigurowania opcji przeglądarki Internet Explorer.

inf:
odinstalowac wszystkie inne wersje
restart
teraz zainstaluj ale najpierw
Wyłącz Antywirusa przed zainstalowaniem (instalator będzie robił wpisy które antywir może zablokować)
wyłączone aktualizacje więc tego nie rób
Po całym poprawnym zainstalowaniu licencja na rok

hasło do paczki wpisujesz moja nazwe-hirania

Windows: 7 /8.1 /10 <-testowane

Producent
IObit
http://iobit.com/


SCREENSHOOT:

http://s5.ifotos.pl/img/licjpg_qrqshnn.jpg
http://ifotos.pl/zobacz/licjpg_qrqshnn.jpg
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Codec Pack Advanced 6 1 0    Advanced MP3/WMA Recorder 6 5 [ENG] [Serial]    DAEMON Tools Pro v4 10 218 Advanced [PL] [Patch]    Advanced PDF Password Recovery 2,12 [Serial] [PL]

Codec Pack Advanced 6.1.0

Advanced MP3/WMA Recorder 6.5 [ENG] [Serial]

DAEMON Tools Pro v4.10.218 Advanced [PL] [Patch]

Advanced PDF Password Recovery 2,12 [Serial] [PL]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl