BurnAware Professional 10.7 [PL] [FULL] torrent

 
BurnAware Professional 10.7 [PL] [FULL] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:09.11.2017
Kategoria:Windows
Rozmiar:11.23 MB
Seedów:1
Peerów:0
Pobrań:18

BurnAware Professional 10.7 [PL] [FULL] torrent


BurnAware Professional to prosty w obsłudze program do tworzenia i nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Aplikacja pozwala na nagrywanie niemal wszystkich typów plików - zdjęcia cyfrowe, dokumenty, pliki audio i wideo, a nawet zarchiwizowane dane zapisane w formacie ZIP czy RAR. BurnAware nagrywa, tworzy i kopiuje obrazy w formacie ISO.

Z BurnAware możemy utworzyć płyty startowe (samouruchamiające) i wielosesyjne. Istnieje też możliwość nagrywania niestandardowych krążków w systemie ISO 9660, UDF lub Bridge. Aplikacja obsługuje najczęściej używane formaty i nośniki danych takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, HD-DVD-R/RW, DVD RAM czy BD-R/RE.

W programie znajdziemy dodatkowe narzędzia do przeprowadzania automatycznej weryfikacji nagrywanych płyt (w poszukiwaniu błędów), nagrywanie i tworzenie płyt audio CD lub krążków MP3 czy wymazywanie danych z płyt wielokrotnego zapisu. W opcjach programu możemy ustawić prędkość zapisu i odczytu danych oraz dostosować motyw graficzny interfejsu.

inf:
dodany deinstalator który usunie automatycznie starszą wersje jak tylko zaczniesz instalować
dodałem opcje wszystkie jezyki o ktore prosiliście-wiec kto chce katalonski to śmiało:)
haslo moj nick

strona producenta: http://burnaware.com/

Windows: 7 / 8.1 /10
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
BurnAware Professional v2 4 1[PL] [Portable]    BurnAware Professional 2 1 4 MultiLang [PL] [Portable]    BurnAware Professional 4 5 [PL] [crack][OS]    BurnAware Professional v5 1[exe][crack][PL]

BurnAware Professional v2.4.1[PL] [Portable]

BurnAware Professional 2.1.4 MultiLang [PL] [Portable]

BurnAware Professional 4.5 [PL] [crack][OS]

BurnAware Professional v5.1[exe][crack][PL]

JacekBeata 2018-03-18 08:25:24

jakie jest hasłoBack 2018-03-19 09:32:10

hasło : hirania


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl