Beata Kicińska Rudzik @mory w sieci [PDF] [PL] torrent

 
Beata Kicińska Rudzik   @mory w sieci [PDF] [PL]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:13.07.2017
Kategoria:Książki
Rozmiar:2.47 MB
Seedów:1
Peerów:0
Pobrań:0

Beata Kicińska Rudzik @mory w sieci [PDF] [PL] torrent


Opis:
Ten torrent zatrzymuje się na 99%, ale wszystkie pliki książek działają. Nie pobiera się do końca tylko plik workfile.txt (możesz w utorrencie odznaczyć by nie pobierał tego pliku).

W sposób zabawny i prawdziwy pokazane skandalicznie relacje kobiet o poszukiwaniu mężczyzny w sieci. To dokładny przepis na to, jak szukać ukochanego i się nie oszukać.
Trzy przyjaciółki w średnim wieku postanawiają rzucić wyzwanie losowi i… znaleźć odpowiednich dla siebie mężczyzn przez Internet. Nie pijaków, brzydali czy kobieciarzy, ale takich z którymi można budować trwały związek. Nie koniecznie idealny, ale skrojony na miarę potrzeb. Podchodzą do tego profesjonalnie - właściwy portal, dobre zdjęcia, szczere chęci, bo przecież o ich przyszłość tu chodzi! Na babskich spotkaniach suto zakrapianych winem opowiadają o swoich zaskakujących przygodach z kolejnymi facetami poznanymi w sieci. Czasami wybuchają salwy śmiechu, czasami płynie potok łez. Uczucia mogą być mieszane... Poznajcie doświadczenia bohaterek i przekonajcie się sami.
Czy sieć to dobre miejsce do budowania trwałych relacji? Na jakie typy mężczyzn można tam trafić? Czy da się szukać miłości za wyszukiwarki i jasno sprecyzowanych kryteriów? Panowie, zobaczcie jak widzą was kobiety! Książka jest oparta o autentyczne relacje kobiet. Nie ma być tylko lekturą łatwą i przyjemną, czasem jest gorzka i bolesna. Może także pełnić rolę poradnika dla kobiet szukających miłości w świecie Internetu i wirtualnych portali randkowych.

Przed przeczytaniem książki zapoznaj się z opiniami czytelników na:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/251830/mory-w-sieci
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
VA - Big Trance Vol 1 Unbeatable Electronic Arguments (2013) [mp3@320]    Beata Kozidrak - Beata - 1998 mp3@vbr    Beatallica - Abbey Load *2013* [mp3@320kbps]    Beata *1964* [TVRip XviD] [FILM POLSKI][TC][Kotlet13City]

VA - Big Trance Vol 1 Unbeatable Electronic Arguments (2013) [mp3@320]

Beata Kozidrak - Beata - 1998 mp3@vbr

Beatallica - Abbey Load *2013* [mp3@320kbps]

Beata *1964* [TVRip.XviD] [FILM POLSKI][TC][Kotlet13City]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl