E OBD2 FACILE -CAR DIAGNOSTICS V2.48.0448 [UNLOCKED] [.APK] [PL] torrent

 
E OBD2 FACILE -CAR DIAGNOSTICS V2.48.0448 [UNLOCKED] [.APK] [PL] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:08.06.2017
Kategoria:GSM
Rozmiar:24.42 MB
Seedów:7
Peerów:0
Pobrań:210

E OBD2 FACILE -CAR DIAGNOSTICS V2.48.0448 [UNLOCKED] [.APK] [PL] torrent


==================
...::: INFO :::...
==================


Skontroluj swój samochód za pomocą smartphone'a lub tableta z systemem Android i dowiedzcie się dlaczego świeci się kontrolka silnika bez konieczności !


E OBD2 Facile -Car Diagnostics v2.48.0448 [Unlocked] (PL)Skontroluj swój samochód za pomocą smartphone'a lub tableta z systemem Android i dowiedzcie się dlaczego świeci się kontrolka silnika bez konieczności !
Podłącz interfejs ELM 327 do gniazdka (OBD OBD2) swego samochodu i uruchom aplikację. Można w ten sposób określić wady silnika i przekładni w czasie rzeczywistym.
Cechy:

• Wyświetlenie kodów wad silnika i skrzyni biegów wyświetlacz błędu (znane również jako DTP) i ich znaczenia (ponad 5000 dostępnych definicji )

• Kasowanie kodów usterek (tylko w wersji Premium)

• Wyświetlanie kodów błędów określonego producenta OBD2 dla następujących marek: Renault, Peugeot, Citroen, Opel, BMW, Ford, Audi, Volkswagen, Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Mercedes itd.

• Wyświetlanie w czasie rzeczywistym z czujników pojazdu i możliwość zgrania do pliku. W zależności od konfiguracji pojazdu, można zobaczyć: prędkość pojazdu, obroty silnika, temperaturę silnika, wyprzedzenie zapłonu, moment obrotowy (engine torque), ilość zasysanego powietrza itp..

• Nagrywanie tras na karty SD i odczytywanie ich za pomocą naszego oprogramowania PC EOBD-Facile
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Inwazja / Invasion [S01E10] [DVDRip] [XviD-DeiX] [Lektor PL] [TC]    Słodkie kłamstewka - Pretty Little Liars S03E14 [720p] [HDTV] [X264-DIMENSION] [ENG]    Człowiek z Tatuażem - Le Tatoué *1968* [DVDRip RMVB-alE] [Lektor PL]    Zasady Walki 2: Zdrada / Art Of War: The Betrayal (2oo8) [DVDRip - XviD - Lektor PL]

Inwazja / Invasion [S01E10] [DVDRip] [XviD-DeiX] [Lektor PL] [TC]

Słodkie kłamstewka - Pretty Little Liars S03E14 [720p] [HDTV] [X264-DIMENSION] [ENG]

Człowiek z Tatuażem - Le  Tatoué *1968* [DVDRip.RMVB-alE] [Lektor PL]

Zasady Walki 2: Zdrada / Art Of War: The Betrayal (2oo8) [DVDRip - XviD - Lektor PL]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl