Brandon Sanderson Studnia Wstąpienia [Audiobook PL] eds [MP3@128] torrent

 
Brandon Sanderson   Studnia Wstąpienia [Audiobook PL] eds [MP3@128] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:06.05.2017
Kategoria:Książki
Rozmiar:1.42 GB
Seedów:10
Peerów:1
Pobrań:0

Brandon Sanderson Studnia Wstąpienia [Audiobook PL] eds
[MP3@128] torrent


Audiobook PL - 146 części / MP3@128
rozmiar: 1,41 GB / czas: 26:22:44
czyta: Marcin Popczyński

Dokonali niemożliwego - obalając niemal boską istotę, której brutalne rządy trwały tysiąc lat! Teraz Vin - wychowanka ulicy, która wyrosła na najpotężniejszą Zrodzoną z Mgły w krainie, oraz Elend Venture - zakochany w niej szlachetnie urodzony idealista - muszą zbudować nowe społeczeństwo, na gruzach Imperium.
Wtedy atakują ich trzy oddzielne armie. Jedynie starożytna legenda daje cień nadziei. Ale nawet jeśli Studnia Wstąpienia istnieje - nikt nie wie: gdzie jej szukać i jakimi mocami ona obdarza..?
Być może zabicie Ostatniego Imperatora nie było wcale najtrudniejsze - i prawdziwym wyzwaniem okaże się przetrwanie po jego upadku...

"Studnia Wstąpienia" jest bezpośrednią kontynuacją powieści "Z Mgły Zrodzony", i stanowi drugą część cyklu "Ostatnie Imperium". Trzy pierwsze tomy tego cyklu są ze sobą ściśle powiązane, i stanowią swoistą trylogię - "Z Mgły Zrodzony". Akcja kolejnych części Ostatniego Imperium rozgrywa się już wiele lat później, a wprowadzeniem do nich (łącznikiem) jest z kolei opowiadanie/nowela pt. Mistborn: Secret History - niestety nie wydane jak dotąd po polsku - a które jest zarazem jedną z części innej serii tegoż autora (*).
Cykl na chwilę obecną składa się z 7 tomów, z czego w j.polskim wydano 6 i jeden jest w przygotowaniu. Wykaz wszystkich dotąd wydanych części cyklu, znajdziecie np. tu:
http://lubimyczytac.pl/cykl/385/ostatnie-imperium
___________________________________________________________

( * - Większość twórczości Sandersona jest ze sobą w różnym stopniu powiązana - i choć jego powieści, cykle i opowiadania najczęściej są całkowicie odrębne fabularnie, to często też w pewnym stopniu "zazębiają się", stanowiąc wspólnie część większej całości - Universum zwanego Cosmere).
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Brandon Sanderson - cykl Mściciele 1-3 [Audiobook PL] eds [MP3@128]    Mull Brandon - Świat bez bohaterów [PL] [pdf][doc]    Brandon Sanderson - Bohater Wieków [Audiobook PL] eds [MP3@128]    Mull Brandon - Zarzewie buntu [PL] [pdf][doc]

Brandon Sanderson - cykl Mściciele 1-3 [Audiobook PL] eds [MP3@128]

Mull Brandon - Świat bez bohaterów [PL] [pdf][doc]

Brandon Sanderson - Bohater Wieków [Audiobook PL] eds [MP3@128]

Mull Brandon - Zarzewie buntu [PL] [pdf][doc]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl