Terminator Salvation The Video Game (2009) [ENG] [ RePack] [RG Mechanics] [DVD5] [ISO] torrent

 
Terminator Salvation The Video Game (2009) [ENG] [ RePack] [RG Mechanics] [DVD5] [ISO] torrent


Pozycję wystawił:
Mozaykin
Dodano:10.01.2017
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:2.33 GB
Seedów:61
Peerów:0
Pobrań:106

Terminator Salvation The Video Game (2009) [ENG] [ RePack] [RG
Mechanics] [DVD5] [ISO] torrent

[Akcji, TPP, postapokalipsa, filmy, TPS, strzelanki.]Grin | producent
Warner Bros Interactive Entertainment | wydawca

Premiera:
====================
19 maja 2009
5 czerwca 2009 premiera PL

Gatunek: Akcji, TPP, postapokalipsa, filmy, TPS, strzelanki.

Tryb gry: single player


OPIS:
===================
Terminator: Ocalenie to gra będąca swoistym wprowadzeniem fabularnym do filmu pod tym samym tytułem. Za opracowanie dzieła odpowiada studio Grin (Bionic Commando, Wanted: Weapons of Fate). Zarówno obraz kinowy, jak i produkcja elektroniczna stanowią kolejną odsłonę serii Terminator, rozpoczętej w latach 80-tych XX wieku filmem Jamesa Camerona.
Gra przenosi nas do Los Angeles w roku 2016. Wcielamy się w postać Johna Connora, czyli legendarnego przywódcy ruchu oporu, walczącego przeciwko okrutnym maszynom po zagładzie nuklearnej. W Terminator: Ocalenie poznajemy wczesne przygody Johna, który powoli przeistacza się w charyzmatycznego wodza. Fabuła tej produkcji rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów Terminator 3: Bunt maszyn i Terminator: Ocalenie.
Terminator: Ocalenie to strzelanka TPP, w której podstawą jest chowanie się za zasłonami. W większości przypadków walczymy z doskonale opancerzonymi robotami, terminatorami i machinami, które pokonać można tylko i wyłącznie trafieniami w odsłonięte miejsca. Wymusza to na graczu poszukiwanie słabych punktów przeciwników i lawirowanie pomiędzy elementami pola bitwy. W zabawie pomagają Blair Williams, partner z drużyny, oraz inni bojownicy ruchu oporu.
Do dyspozycji graczy oddano zróżnicowane wyposażenie – od zwykłych karabinów aż po wyrzutnie rakiet, granatnik, czy ciężką strzelbę. Pojawiają się również charakterystyczne bomby domowej roboty i granaty. Podczas czterogodzinnej przygody musimy zmierzyć się z groźnymi przeciwnikami, jak np. machinami T-600. Bierzemy też udział w kilku widowiskowych scenach, jak np. ucieczce jeepem przed robotami Skynetu.
Główną kampanię gry można rozgrywać zarówno w pojedynkę, jak i z drugim graczem (na podzielonym ekranie), który wciela się w postać Blaira Williamsa. Oprawa wizualna produkcji stoi na przyzwoitym poziomie. Warto dodać, że podczas rozgrywki pojawia się charakterystyczna ścieżka dźwiękowa znana z filmów.


WYMAGANIA SYSTEMOWE:
=====================
System operacyjny: Microsoft Windows XP / Vista / 7
Procesor: Pentium Dual Core E2180 (2 GHz) / AMD Athlon 64 X2 4200+ (2,2 GHz)
RAM: 1 GB
Karta graficzna: nVidia GeForce 8 series / AMD Equivalent (Shader Model 3.0)
Karta dźwiękowa: urządzenie dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
Wolne miejsce na dysku twardym: 8 GB


INSTALACJA:
====================
1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Zainstaluj grę.
4. Graj
5. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal !!!


JĘZYK WYBIERAMY PRZY INSTALACJI CZYLI ZAZNACCIE RIAECENECE

Description By Mozaykin
Trailer
Screeny
terminator_salvation_the_video_game_2009_eng__repack_rgbr_mechanics_dvd5_isoterminator_salvation_the_video_game_2009_eng__repack_rgbr_mechanics_dvd5_isoterminator_salvation_the_video_game_2009_eng__repack_rgbr_mechanics_dvd5_isoterminator_salvation_the_video_game_2009_eng__repack_rgbr_mechanics_dvd5_iso
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Terminator: Kroniki Sary Connor [sezon 2 - PDTV - XviD / Napisy PL 2008]ODC 12    Terminator: Ocalenie - Terminator Salvation *2009* [1080p Blu-ray DTS m2ts] [Lektor PL]    Terminator: Kroniki Sary Connor [S01E04] *2008* [DVDRip] [Rmvb] Lektor PL]    Terminator: Kwadrologia *1984,1991,2003,2009* [540p][BRRip][QEBS5][AAC-FASM][Mpeg4][NAPISY PL][TC][jans12]

Terminator: Kroniki Sary Connor [sezon 2 - PDTV - XviD / Napisy PL 2008]ODC.12

Terminator: Ocalenie - Terminator Salvation *2009* [1080p.Blu-ray.DTS.m2ts] [Lektor PL]

Terminator: Kroniki Sary Connor [S01E04] *2008* [DVDRip] [Rmvb] Lektor PL]

Terminator: Kwadrologia *1984,1991,2003,2009* [540p][BRRip][QEBS5][AAC-FASM][Mpeg4][NAPISY PL][TC][jans12]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl