Mirror's Edge - Catalyst (2016) [MULTi10-PL] [License] [DVD9] [ISO] torrent

 
Mirror's Edge - Catalyst (2016) [MULTi10-PL] [License] [DVD9] [ISO] torrent


Pozycję wystawił:
Mozaykin
Dodano:10.01.2017
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:23.21 GB
Seedów:3
Peerów:0
Pobrań:2

Mirror's Edge - Catalyst (2016) [MULTi10-PL] [License] [DVD9]
[ISO] torrent

[Akcji, FPP, science fiction, sandbox, dystopia, parkour.]
EA DICE / Digital Illusions CE | producent
Electronic Arts Inc. | wydawca

Premiera:
======================
7 czerwca 2016
9 czerwca 2016 premiera PL
9 czerwca 2016 Origin

Gatunek: Akcji, FPP, science fiction, sandbox, dystopia, parkour.

Tryb gry: single / multiplayer


OPIS:
=====================
Studio EA DICE znane jest dziś pecetowym graczom głównie jako twórca bestsellerowej serii Battlefield oraz nowej wersji osadzonej w świecie Gwiezdnych wojen sieciowej strzelaniny Star Wars Battlefront. Mało kto jednak pamięta, że zanim deweloper stał się formalnie częścią koncernu Electronic Arts, pod nazwą Digital Illusions stworzył wiele niezwykle udanych produkcji, jak choćby dwie niedoceniane serie wyścigowe. Spod ręki szwedzkich deweloperów wyszła także jedna z najoryginalniejszych gier akcji ostatnich lat, a mianowicie wydany w 2008 roku Mirror’s Edge.
Wydany na PC Windows Mirror’s Edge Catalyst jest kolejną odsłoną wspomnianej wyżej marki, choć podkreślić należy, że gra nie była pomyślana jako oficjalna kontynuacja pierwowzoru, a raczej jako jej ulepszona i rozbudowana wersja – co podkreślać miał także roboczy tytuł gry: po prostu Mirror’s Edge. Produkcja ukazała się wiosną 2016 roku na pecetach oraz konsolach ósmej generacji, a poszczególne wersje – w przeciwieństwie do wielu współczesnych produkcji multiplatformowych – pod względem wizualnym praktycznie się nie różnią.

Fabuła

Pod względem fabularnym Mirror’s Edge Catalyst nie jest sequelem Mirror’s Edge, a zupełnie nową grą, wykorzystującą świat, bohaterów oraz elementy fabuły i mechaniki poprzedniczki. Akcję tytułu osadzono w Mieście Szkła, jednej z wielu metropolii futurystycznego, quasi-totalitarnego świata, w którym pełnię władzy sprawują potężne i wpływowe korporacje, zrzeszone w tzw. Konglomeracie. Żyjące w ciągłym strachu społeczeństwo poddawane jest nieustannej inwigilacji, a wszelkie przejawy nieposłuszeństwa wobec władzy są brutalnie tłumione.
Gracze wcielają się ponownie w postać znanej z pierwowzoru „biegaczki” imieniem Faith, która do perfekcji opanowała sztukę poruszania się po wielkomiejskiej dżungli, dzięki czemu na co dzień para się pracą kuriera, drobnymi kradzieżami oraz szpiegostwem przemysłowym. To właśnie jej zdolności oraz niezwykła determinacja sprawiają, że Faith może stać się tytułowym katalizatorem zmian, które mają doprowadzić do rewolucji i końca totalitarnych rządów korporacji. W toku rozgrywki nasza protagonistka zwiedza szereg zakamarków miasta, od dachów wieżowców do mrocznych, podziemnych tuneli, a jej głównym przeciwnikiem są agenci firmy KrugerSec – zbrojnego ramienia Konglomeratu, na którego czele stoi charyzmatyczny Gabriel Kruger.


WYMAGANIA SYSTEMOWE:
=====================
System operacyjny: Windows 08 - 07 - 10 | tylko 64 |
Procesor: Intel i3-3250 / AMD FX6350
Karta dźwiękowa: urządzenie dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
RAM: 6 GB pamięci RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti (2GB) / AMD Radeon R9 270x (2GB)
Wolne miejsce na dysku twardym: 25 GB


INSTALACJA:
====================
1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Zainstaluj grę.
4. Skopiuj zawartość katalogu z "CRACK" do folderu z grą
5. Graj
6. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal !!!


Description By Mozaykin
Trailer
Screeny
mirrors_edge_-_catalyst_2016_multi10-pl_license_dvd9br_isomirrors_edge_-_catalyst_2016_multi10-pl_license_dvd9br_isomirrors_edge_-_catalyst_2016_multi10-pl_license_dvd9br_isomirrors_edge_-_catalyst_2016_multi10-pl_license_dvd9br_iso
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl