The Sims 4 *2014* [MULTI7/PL] [DVD9] [RELOADED] [.ISO] torrent

 
The Sims 4 *2014* [MULTI7/PL]  [DVD9] [RELOADED] [.ISO] torrent


Pozycję wystawił:
AgusiQ
Dodano:20.10.2014
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:8.80 GB
Seedów:1552
Peerów:133
Pobrań:1249172

The Sims 4 *2014* [MULTI7/PL] [DVD9] [RELOADED] [.ISO] torrent

[inne, ekonomiczne, życie, sandbox]Platforma: PC
Producent: EA Maxis
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Wydawca PL : Electronic Arts Polska


Premiera
-----------------------
✓ 02 września 2014 ( światowa data premiery )
✓ 04 września 2014 ( data wydania w Polsce )
✓ 02 września 2014 ( premiera w USA )


Gatunek: inne, ekonomiczne, życie, sandbox


Tryb gry: single player
Wersja językowa: Polska i Angielska


OPIS:
====================
Czwarta część serii najpopularniejszych na świecie wirtualnych symulatorów życia, tworzonej przez amerykańskie studio Maxis. Twórcy kolejny raz ulepszyli mechanizmy znane z poprzednich edycji oraz dodali szereg nowych elementów.


The Sims 4 to kolejna część serii popularnych na całym świecie wirtualnych symulatorów życia. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon cyklu za jego produkcję odpowiada amerykańskie studio Maxis. Pierwsze The Sims ukazało się jeszcze w 2000 roku. Jego pomysłodawcą był Will Wright, założyciel Maxis i twórca SimCity oraz innych pokrewnych mu gier z Sim w tytule, które święciły swoje największe sukcesy w latach 90. The Sims szybko przerosło popularnością pozostałe gry z katalogu dewelopera, stając się fenomenem i jedną z najpopularniejszych marek w branży elektronicznej rozrywki. Dzięki żywotności i popularności gry, od lat systematycznie ukazują się jej kolejne części oraz dziesiątki mniejszych i większych dodatków.

Czwarta część The Sims, podobnie jak poprzedniczki, unika rewolucyjnych zmian w modelu rozgrywki stawiając na powolną ewolucję sprawdzonych rozwiązań. W trakcie gry nadal opiekujemy się więc rodziną wirtualnych Simów dbając o ich wszystkie potrzeby, zarówno duchowe jak i materialne, a także zapewniając dach nad głową, projektując dom oraz ogród.

Rozpoczynając zabawę ponownie tworzymy swoich simów, tym razem jednak mamy do wyboru dużo więcej modyfikatorów i opcji niż w trzeciej części cyklu. Wizualny edytor pozwala nam znacznie dokładniej określić wygląd postaci. Kompleksowo wpływamy na cechy takie jak sylwetka, wzrost, waga, kształt twarzy itd. Ogromne znacznie ma również charakter. Gracze wybierają kilka z kilkudziesięciu dostępnych cech osobowości, a także długoterminowe cele bohatera. Mają one wpływ na późniejsze zachowanie sima i są elementem poprawionego systemu sztucznej inteligencji wprowadzonego do gry. Simy zachowują się dzięki niemu naturalniej i w znacznie bardziej zróżnicowany sposób reagują na zaistniałe wokół nich sytuacje. Nowinką są również emocje odczuwane przez wirtualnych bohaterów. Wpływa na nie, nie tylko poziom aktualnie zaspokojonych potrzeb czy społeczne interakcje, ale także używane sprzęty domowe czy noszone ubrania. Przeżywanie konkretnych emocji, odblokuje przed nami m.in. nowe opcje dialogowe.

Od samego początku, istotną częścią serii był edytor pozwalający nam budować wymarzone rezydencje i domy. W The Sims 4 wybieramy jedną z dwóch okolic, w której budujemy nasze wymarzone cztery kąty. Interfejs konstruktora został poprawiony i udoskonalony, dzięki czemu jest bardziej intuicyjny i przyjemniejszy w użyciu. Co ważne, dzięki opcjom społecznościowym możemy teraz dzielić się stworzonymi przez nas domami z innymi graczami, a także komentować i oceniać ich dzieła. Nowym aspektem są również misje oraz osiągnięcia, za których wykonanie jesteśmy nagradzani meblami czy strojami.

Oprawa produkcji może zawieść wiernych fanów, którzy oczekiwali znaczącej poprawy jakości modeli postaci oraz otoczenia czy wprowadzenia nowych efektów graficznych. The Sims 4 nie różni się znacząco pod tym względem od trzeciej części cyklu, co tłumaczone jest chęcią lepszej optymalizacji w porównaniu do poprzedniej odsłony kultowej serii.


INFO O GRZE:
====================
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21007


WYMAGANIA ZALECANE:
====================
System operacyjny: Windows 7/8/8.1
Procesor: Core i5 2.33 GHz
Pamięć RAM.: 4 GB
Karta graficzna: 1 GB (GeForce GTX 650 lub lepsza)
Miejsce na HDD: 10 GB


INFORMACJE O PLIKU:
====================
The.Sims.4-RELOADED
Data wydania: 19.10.2014
Rozmiar: 8.42 GB
Zawartość uploadu: instalator *.exe
Dodatkowe info: Wersja polska i inne (MULTi17)

Dodatkowa zawartość, DLC: Dusza towarzystwa, Szalona noc, Niesamowite zwierzęce kapelusze.


INSTALACJA:
====================
1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie
2. Zainstaluj
3. Skopiuj zawartość folderu Crack do folderu z grą.
4. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
5. Graj.
6. Zmiana języka: W pliku "codex.ini" ustaw "Language=polish".
7. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal !!!

Description By AgusiQ®

Trailer
Screeny
the_sims_4_2014_multi7pl__dvd9_reloaded__isothe_sims_4_2014_multi7pl__dvd9_reloaded__isothe_sims_4_2014_multi7pl__dvd9_reloaded__isothe_sims_4_2014_multi7pl__dvd9_reloaded__iso
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Tarzan: Legenda The Legend of Tarzan *2016* [480p] [WEB DL] [XviD] [AC3 MORS] [Napisy PL] [Ekipa P T]    VA - The Official UK Top 40 Singles Chart (25-11-2012) [mp3@320]    Czas zapłaty - Welcome To The Punch *2013* [DVDRip] [XviD-CAMBiO] [Napisy PL] [AgusiQ] ♥    Pamiętniki wampirów - The Vampire Diaries [S06E11] [HDTV] [XviD-CAMBiO] [Napisy PL]

Tarzan: Legenda   The Legend of Tarzan *2016* [480p] [WEB DL] [XviD] [AC3 MORS] [Napisy PL] [Ekipa P T]

VA - The Official UK Top 40 Singles Chart (25-11-2012) [mp3@320]

Czas zapłaty - Welcome To The Punch *2013* [DVDRip] [XviD-CAMBiO] [Napisy PL] [AgusiQ] ♥

Pamiętniki wampirów - The Vampire Diaries [S06E11] [HDTV] [XviD-CAMBiO] [Napisy PL]

deef3 2017-11-02 19:42:56

Gdzie jest folder crack


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl