Doliński D ,Szmajke A - Samoutrudnianie, dobre i złe strony rzucania kłód pod własne nogi [PL] [pdf] torrent

 
Doliński D ,Szmajke A - Samoutrudnianie, dobre i złe strony rzucania kłód pod własne nogi [PL] [pdf] torrent


Pozycję wystawił:
gawroniasty
Dodano:06.04.2014
Kategoria:Książki
Rozmiar:10.61 MB
Seedów:0
Peerów:0
Pobrań:0

Doliński D ,Szmajke A - Samoutrudnianie, dobre i złe strony
rzucania kłód pod własne nogi [PL] [pdf] torrent

[Poradnik]Format uploadu: PDF
Ilość stron: 79
Wersja językowa: PL


Czym jest strategia samoutrudniania, kto i kiedy się nią posługuje, jakim celom służy i jakie mogą być konsekwencje jej stosowania-oto najważniejsza w skrócie treść tej książki.
Strategia samoutrudniania tylko pozornie wydaje się bezsensowna, ma ona swoją "ukryta irracjonalność", swój sens psychologiczny. Strategia ta służy zaspokojeniu pewnych ważnych ludzkich potrzeb. Zarówno wbrew wiedzy zdroworozsądkowej, jak i klasycznej psychologii-mówiący o naturalnym dążeniu człowieka do poszukiwania jednoznacznych, diagnostycznych informacji o sobie-coraz częściej wyniki badań psychologicznych przynoszą obraz inny. Okazuje się, że w wielu przypadkach ludzie są raczej skłania do poszukiwania danych potwierdzających ich wcześniejsze wyobrażenia o sobie, a w innych: unikania jednoznacznych informacji, a nawet do poszukiwania niejednoznaczności.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl