The Last of Us *2013* [ENG] [DUPLEX] [EUR] [.iso] [RABBiT] torrent

 
The Last of Us *2013* [ENG] [DUPLEX] [EUR] [.iso] [RABBiT] torrent


Pozycję wystawił:
Aress
Dodano:05.08.2013
Kategoria:Konsole
Rozmiar:33.20 GB
Seedów:7
Peerów:7
Pobrań:1148

The Last of Us *2013* [ENG] [DUPLEX] [EUR] [.iso] [RABBiT] torrent

[akcji, TPP, survival horror, postapokaliptyczne, multiplayer, TPS, co-op]Naughty Dog (producent)
Sony Computer Entertainment (wydawca)
Sony Computer Entertainment Polska (wydawca PL)

Gatunek: akcji, TPP, survival horror, postapokaliptyczne, multiplayer, TPS, co-op

PREMIERY:
=====================
14 czerwca 2013 ( światowa data premiery )
14 czerwca 2013 ( data wydania w Polsce )
14 czerwca 2013 ( Europejska premiera PAL )
14 czerwca 2013 ( premiera w USA NTSC )

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet

OPIS:
=====================
The Last of Us to interaktywny survival horror stanowiący połączenie dynamicznej gry akcji z delikatnymi elementami przygodowymi. Tytuł ten wyszedł spod ręki studia Naughty Dog, czyli ojców takich serii jak Uncharted, Jak & Daxter i Crash Bandicoot.

Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, 20 lat po tym jak tajemnicza zaraza zdziesiątkowała naszą cywilizację. Opuszczone miasta objęły we władanie rośliny i zmutowane ofiary, a ocalali ludzie walczą ze sobą o jedzenie i broń. Fabuła obraca się wokół dwójki bohaterów – mającego ponad 40 lat przemytnika broni i narkotyków imieniem Joel oraz nastoletniej sieroty Ellie - i koncentruje się na ich próbach przeżycia w tej przerażającej rzeczywistości. Podczas większości etapów wcielamy się w postać Joela, natomiast jego towarzyszka kierowana jest przez sztuczną inteligencję. Ellie wspomaga nas w walce, jak również informuje o nadciągającym niebezpieczeństwie, czy nawet sugeruje niekiedy ścieżkę, którą powinniśmy podążyć.

W świecie gry przyjdzie nam się zmierzyć z wieloma przeciwnikami, zarówno zwykłymi ludźmi, jak i ofiarami infekcji oparami zabójczych grzybów. Do naszej dyspozycji oddano możliwość korzystania z broni palnej, dzięki której można zabić oponenta nawet jednym celnym strzałem. Oprócz tego za oręż służą również takie elementy otoczenia, jak cegły czy drewniane nogi od stołu. Poza walką, w produkcji natkniemy się również na elementy przygodowe i zręcznościowe wykorzystujące zdolności obojga bohaterów. W grze znalazł się także uproszczony system rzemiosła, umożliwiający tworzenie przydatnych przedmiotów ze znalezionych podczas gry materiałów.

The Last of Us posiada zaawansowany system sztucznej inteligencji nazwany przez twórców balansem sił. Sprawia on, że wrogowie dynamicznie reagują na stale zmieniającą się sytuację w czasie walki, chowając się za przeszkodami czy w mądry sposób wykorzystując przewagę liczebną nad graczem. Zdają sobie też sprawę ze śmiercionośnej siły broni palnej i dlatego stają się ostrożniejsi, gdy pokażemy, że dysponujemy pistoletem lub karabinem.

Poza kampanią dla pojedynczego gracza autorzy przygotowali również rozbudowany tryb wieloosobowy. Dostępne są w nim dwa rodzaje rozgrywki: „Walka o zapasy” oraz „Ocaleni”. To co je odróżnia, to ilość żyć dostępnych w każdej rundzie. Podczas „Walki o zapasy” możemy zginąć kilkukrotnie, natomiast w „Ocalonych” gramy tylko do pierwszej śmierci. Ciekawe urozmaicenie stanowi również możliwość korzystania z systemu rzemiosła znanego z trybu dla pojedynczego gracza. Gra została stworzona na podrasowanym silniku znanym z Uncharted 3. Dzięki temu możemy cieszyć oczy grafiką na najwyższym poziomie, bogatą w detale i bardzo płynnymi, realistycznymi animacjami postaci.

INFORMACJE O PLIKU:
=====================
The.Last.of.Us.PS3-DUPLEX
Data wydania: 08.06.2013
Platforma: PS3
Rozmiar: 33.20 GB
Format: .iso
Wersje językowe: ENG

Description By RABBiT®

---------------------

PS. Gra nie jest sprawdzona, pobierasz na WŁASNĄ odpowiedzialność. :)
Trailer
Screeny
the_last_of_us_2013_eng_duplex_eur__iso_rabbitthe_last_of_us_2013_eng_duplex_eur__iso_rabbitthe_last_of_us_2013_eng_duplex_eur__iso_rabbit
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
VA - Hook The Hard Vol 19 *2012* [mp3@192-320kbps]    The Simpsons Lektor PL DVBRip SEZON PIERWSZY    HB - The Jesus Metal Explosion [2010][mp3@192kbps][MIX][TC][irup]    The Stranger *2010* [DVDRip XviD-QCF] [ENG]

VA - Hook The Hard Vol. 19  *2012* [mp3@192-320kbps]

The Simpsons Lektor PL DVBRip SEZON PIERWSZY

HB - The Jesus Metal Explosion [2010][mp3@192kbps][MIX][TC][irup]

The Stranger *2010*  [DVDRip.XviD-QCF] [ENG]

lemon07 2013-08-07 17:08:35

Działa na 4.xx??


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl