StarCraft II: Heart of the Swarm (2013) [FLT] [1DVD9] [ENG] [.iso] torrent

 
StarCraft II: Heart of the Swarm (2013) [FLT] [1DVD9] [ENG] [.iso] torrent


Pozycję wystawił:
shogho
Dodano:25.03.2013
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:7.83 GB
Seedów:1
Peerów:2
Pobrań:2

StarCraft II: Heart of the Swarm (2013) [FLT] [1DVD9] [ENG] [.iso] torrent

[strategiczne, science-fiction, RTS, multiplayer]Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment
Wydawca PL: CDP.pl / CD Projekt

Gatunek: strategiczne, science-fiction, RTS, multiplayer


Data premiery gry na PC:
12 marca 2013 ( światowa data premiery )
12 marca 2013 ( data wydania w Polsce )
12 marca 2013 ( premiera w USA )

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Nośnik: 1 DVD

OPIS:
==================
StarCraft II: Heart of the Swarm to drugi epizod kontynuacji jednej z najbardziej znanych strategii czasu rzeczywistego w historii gier komputerowych, traktującej o zmaganiach trzech ras – terran, protosów i zergów – na przełomie XXV i XXVI wieku. Pierwsza część tej serii została wydana w 1998 roku i doczekała się dodatku pod tytułem Brood War. Na drugą odsłonę składają się natomiast w sumie trzy epizody: Wings of Liberty, Heart of the Swarm oraz Legacy of the Void. Za wszystkie tytuły odpowiada amerykańska firma Blizzard Entertainment.

StarCraft II w wielu aspektach przypomina pierwowzór z 1998 roku, gdyż nie zmieniło się sedno zabawy. Kierując jedną z trzech ras, staramy się osiągnąć zwycięstwo poprzez rozbudowę bazy, gromadzenie surowców, rozwój dostępnej technologii oraz oczywiście szkolenie wojsk, które następnie wykorzystujemy do pokonania wroga. Poszczególne części gry składają się z kilkunastu misji, w których poznajemy pełną zwrotów akcji historię danej strony konfliktu.

Heart of the Swarm jest drugą częścią składającą się na trylogię zapoczątkowaną StarCraft II: Wings of Liberty. O ile w 2010 roku kierowaliśmy przede wszystkim poczynaniami terran, tym razem mamy doczynienia z zawierającą ponad 20 misji kampanią zergów. Jej kluczową postacią jest Sarah Kerrigan, która po wydarzeniach ze StarCrafta oraz Wings of Liberty pragnie zemścić się na imperatorze Arcturusie Mengsku – to przez niego została ona pochwycona przez zergi i stała się „Królowa Ostrzy”. Aby zrealizować swój cel, musi na nowo zjednoczyć pod swoją komendą rozproszony Rój.

W kampanii dla pojedynczego gracza powraca wiele postaci znanych z poprzednich odsłon serii, m.in. Jim Raynor, duch Nova, Matt Horner, czy też Valerian Mengsk. Twórcy wzbogacili rozgrywkę o elementy gier RPG akcji – Kerrigan bierze aktywny udział w większości misji, a przed każdą z nich możemy wybrać zestaw umiejętności specjalnych, jakimi będzie dysponować. Ponadto, podczas rozgrywki możemy ulepszać dostępne jednostki – mogą one ewoluować w potężniejsze odmiany po zainfekowaniu kolejnych światów, jakie odwiedza Kerrigan ze swoim wojskiem. Wśród tych ostatnich znalazło się kilka dotąd nieznanych, na przykład skuta lodem planeta Kaldir. W osiągnięciu ostatecznego celu Królowej Ostrzy pomagają doradcy – Izsha oraz Abathur.

W Heart of the Swarm twórcy wprowadzili spore zmiany w trybie rozgrywki wieloosobowej. Oprócz dodania nowych jednostek dla każdej z ras (np. wdowie miny dla terran, wyrocznia i orkan dla protosów oraz żmij i nosiciel roju dla zergów), uproszczono interfejs gry, wprowadzono możliwość tworzenia klanów, a także system zdobywania poziomów doświadczenia. Nowe opcje zostały udostępnione osobom obserwującym i komentującym mecze.

Z punktu widzenia oprawy audiowizualnej dodatek wykorzystuje ulepszoną wersję silnika, który napędzał Wings of Liberty. Twórcy skorzystali z okazji, aby ulepszyć system fizyki, a także niektóre efekty graficzne (np. jakość wizualną biomasy zergów). Muzyka przypomina niektóre utwory z Brood War – obfituje we fragmenty z wykorzystaniem gitary elektrycznej oraz mroczne kawałki, nawiązujące do stylistyki bezwzględnej, biologicznej rasy zergów. Tak jak w przypadku innych produkcji firmy Blizzard, na uwagę zasługują również wysokiej jakości filmy oraz przerywniki stworzone w oparciu o silnik gry.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
=====================
Core 2 Duo 2.66 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 20 GB HDD, Windows XP/Vista(SP2)/7(SP1)/8

============================

Starcraft II: Heart of the Swarm - keygen/crack (od FLT), 55MB
Instrukcja instalacji w pliku "Info.txt".

http://ul.to/bbw7i78f/SIIHear4totSw9armFLTKey-elamigos.rar
http://bitshare.com/files/wl10p2i4/SIIHear4totSw9armFLTKey-elamigos.rar.html
http://rapidgator.net/file/40991f2883107e57aecb7c5af205c252/SIIHear4totSw9armFLTKey-elamigos.rar.htmlOPIS INSTALACJI:
=====================
W INSTRUKCJI ZAWARTO PODPUNKT DOTYCZĄCY BLOKADY GRY W WINDOWS FIREWALL - JEŚLI POSIADASZ INNY PROGRAM, LOGICZNYM JEST IŻ W NIM MUSISZ OWĄ BLOKADĘ USTAWIĆ;-)

A najlepiej odpiąć się od sieci, a nie potem kląć;p

1. Pobierz, wypakuj, zamontuj w wirtualnym napędzie / wypal na DVD.
2. Zainstaluj będąc podłączonym do sieci [jeśli spyta o aktywację, wybierz "already activated"].
3. Odpal plik \Fairlight\flt-sc2hots.exe z DVD [z uprawnieniami administratora]
4. Pozwól, by gra się zaktualizowała do najnowszej wersji, następnie kliknij w Play [musisz przynajmniej raz odpalić launcher Blizzarda;-)]. Nie trzeba się logować.
5. Kliknij w Step 2 i dodaj grę do zablokowanych w firewallu systemu Windows [albo odpinaj się od sieci na czas gry, u mnie blokada w firewallu nic nie dała;P]
6. Kliknij w Step 3 i poczekaj, aż instalator wypakuje pliki cache z battle.netu.
7. Kliknij w Step 4 by wygenerować klucz licencji [zostanie dodany do rejestru].
8. Kliknij w Step 5 i graj. Jeśli pojawi się komunikat "Connecting to streaming server..." kliknij w cancel / anuluj. Jako login podaj flt@trash-mail.com i kliknij w CONNECT.

Jeśli nie działa:
- coś skopałeś;)
- powtórz od kroku 5 [a jak nie pomoże to od początku I ODŁĄCZ TEN CHOLERNY INTERNET :D]
UKF [THX!]
Trailer
Screeny
starcraft_ii_heart_of_the_swarm_2013_flt_1dvd9_eng__isostarcraft_ii_heart_of_the_swarm_2013_flt_1dvd9_eng__isostarcraft_ii_heart_of_the_swarm_2013_flt_1dvd9_eng__iso
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
StarCraft II: Wings of Liberty - Poradnik [PL] [ pdf]    Starcraft 2 [2010] [BETA] [ENG] [exe] [Bartolo28]    StarCraft II: Heart of the Swarm *2013* [FLT] [1DVD9] [ENG] [ iso] [AgusiQ] ♥    StarCraft II - Poradnik [ENG] [ pdf]

StarCraft II: Wings of Liberty - Poradnik [PL] [.pdf]

Starcraft 2 [2010] [BETA] [ENG] [exe]  [Bartolo28]

StarCraft II: Heart of the Swarm *2013* [FLT] [1DVD9] [ENG] [.iso] [AgusiQ] ♥

StarCraft II - Poradnik [ENG] [.pdf]

Ti17 2013-03-25 14:28:39

Ta wstawka wymaga oddzielnego zainstalowania podstawki SC II?bialy0003 2013-03-25 19:26:01

Podłączam się do pytania.dzyba 2013-03-27 11:06:07

nie trzeba podstawkikolo2222 2017-07-18 01:34:24

srry ale nie Działa :(


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl