Hitman: Blood Money (Krwawa Forsa) [.mdf] [DVD] torrent

 
Hitman: Blood Money (Krwawa Forsa)  [.mdf] [DVD] torrent


Pozycję wystawił:
TommyVercetti
Dodano:23.07.2008
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:3.59 GB
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Hitman: Blood Money (Krwawa Forsa) [.mdf] [DVD] torrent

[Akcja]


Data Premiery:
Świat: 26 maja 2006
Polska: 25 sierpnia 2006

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 18+

nośnik: 1 DVD
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows 2000/XP.

Czwarta odsłona niezwykle popularnej serii o bezkompromisowym zabójcy, Agencie 47. Płatni mordercy z agencji ICA, dla której pracuje nasz główny bohater są kolejno eliminowani, gdy Agent 47 traci kontakt z Dianą - swoim zwierzchnikiem, domyśla się, że jest kolejnym celem. Nie przeszkadza mu to jednak wykonywaniu kolejnych misji.

Mechanika i główne założenia serii nie uległy zmianie, Hitman: Blood Money to niezwykle brutalny, krwawy symulator płatnego zabójcy. W tej odsłonie wprowadzono uproszczony wątek ekonomiczny – za zarobione pieniądze dokupujemy nowe śmiercionośne zabawki do naszego arsenału, ulepszamy posiadaną już broń oraz zaopatrujemy się w gadżety ułatwiające przejście misji (np. lepsze wytrychy, kamizelki kuloodporne absorbujące więcej obrażeń, zdalnie detonowane miny itp.). Autorzy postanowili premiować gotówką przejście misji dyskretnie, a zatem musimy dbać o to aby wykonywać zlecenia bez świadków, nie zostać nagranym na kamerach przemysłowych oraz zminimalizować liczbę zabitych cywili. Wszystkie pozostawione na miejscu zbrodni ślady zostaną na pewno zauważone przez dziennikarzy i opisane w gazecie i tym samym wzrośnie nam współczynnik rozgłosu - co jest oczywiście niezbyt pożądane w naszym fachu, gdyż możemy zostać rozpoznani np. przez strażników co może utrudnić przejście misji.

Do dyspozycji gracza oddano kilkadziesiąt rodzajów broni wraz modyfikacjami, choć i tak podstawowym narzędziem naszej pracy będzie garota. Poszczególne misje są nieliniowe, a zatem możemy je przejść na kilka różnych sposobów. W stosunku do poprzednich odsłon poprawieniu uległa także sztuczna inteligencja wrogów – potrafią oni np. po śladach krwi dotrzeć do nieudolnie ukrytego przez nas ciała. Wprowadzono także specjalny system, który informuje gracza, jak duże zainteresowanie i podejrzenia wzbudza w strażnikach. Wachlarz ruchów i działań jakie może wykonywać Agent 47 również uległ powiększeniu, możemy łapać wrogów i używać ich jako żywej tarczy, rozpraszać uwagę strażników poprzez rzucanie monet, a także pozbywać się ciał zabitych przez wrzucanie ich do rozmaitych kontenerów czy pojemników. Gra korzysta z ulepszonego silnika Glacier, który napędzał także poprzednią odsłonę Hitmana. Muzykę ponownie skomponowała wielokrotnie nagradzana formacja Jesper Kyd Productions.

GALERIA:
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=66081
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Hitman: Absolution - Professional Edition *2014* [MULTi8-PL] [Steam-Rip] [RG Origins] [DVD9] [exe/ bin]    Hitman: Absolution Elite Edition [V 1 0 447 0/dlc] 2012 [MULTI-PL] [Repack Others] [EXE]    Hitman: Blood Money- Poradnik [ pdf]    Hitman: Blood Money [ENG] [DVD] [RIP]

Hitman: Absolution - Professional Edition *2014* [MULTi8-PL] [Steam-Rip] [RG Origins] [DVD9] [exe/.bin]

Hitman: Absolution Elite Edition [V.1.0.447.0/dlc] 2012 [MULTI-PL] [Repack Others] [EXE]

Hitman: Blood Money- Poradnik [.pdf]

Hitman: Blood Money [ENG] [DVD] [RIP]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl